TOPlist

Penzion Vysočina - Velké Dářko

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Škrdlovice
Adresa: 
Penzion Vysočina, Škrdlovice 194 - Velké Dářko
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 132 927
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionvysocina.cz
www.ceskehory.cz/penzionvysocina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 50 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  620 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Město na Moravě počasí Nové Město na Moravě

počasí Velké Dářko počasí Velké Dářko

Je možný

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Penzion Vysočina - Velké Dářko

Poloha a dosažitelnost

Výborná poloha PENZIONU VYSOČINA-uprostřed ČESKÉ REPUBLIKY-zařazuje tento cenově výhodný penzion do nejnavštěvovanějších míst České republiky. Vesnička Škrdlovice je vzdálena pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a jen 600m od VELKÉHO DÁŘKA (206 ha) zvaného též "Moře Vysočiny".V okolí penzionu najdete krásnou přírodu ,louky, lesy a rybníky Českomoravské vysočiny. Právě... více >>

Vybavení a služby

Penzion Vysočina - celková kapacita je maximálně 50 lůžek ve dvou, tří, čtyř a šestilůžkovém pokoji. Pokoje jsou se sociálním zařízením a sprchou. V restauraci s každodenním provozem lze objednat plnou penzi, polopenzi nebo snídani. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský koutek plný hraček a při pobytu na venkovní zahrádce mohou ti nejmenší využít pískoviště a... více >>

Rekreace a služby v okolí

ZIMA : VYSOČINA- BĚŽKAŘŮ TO RÁJ! Ten kdo miluje běžky, musí navštívit upravené trasy kolem VELKÉHO DÁŘKA. Kdo tu jednou byl, stále se vrací na stejná místa. Nekonečně dlouhé běžecké trasy vedou přímo kolem penzionu Vysočina. 3 x SKI AREÁL nedaleko od penzionu, upravené sjezdovky i školy lyžování pro malé lyžaře. Ubytování od 180/noc. Ideální poloha cca 800m od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Daňková
Informace poskytnul: Petra Daňková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz