Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v klidné okrajové části města. Pokud přijedete autem, pak parkování je zdarma na vlastním parkovišti u Penzionu. Pro ostatní je k dispozici dobré vlakové a autobusové spojení.

  Vybavení a služby

Ubytování hotelového typu je zajištěno celoročně ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a v pětilůžkovém apartmánu. Celková kapacita penzionu činí 50 lůžek. Všechny pokoje jsou zrekonstruované včetně koupelen se sprchovým koutem a WC a vybaveny barevným TV. Ubytovaní hosté mohou v případě příznivého počasí využít k relaxaci prostornou hotelovou terasu. Součástí penzionu je nově postavená restaurace s barem. V teplých měsících láká k posezení přilehlá letní zahrádka a zastřešená terasa s grilem a altánkem nebo venkovní ohniště. K dispozici je venkovní dětský koutek, víceúčelové hřiště, kulečník, venkovní stolní tenis, půjčovna sportovních a společenských potřeb, úschovna kol a lyží. Součástí restaurace je čtyřdráhový bezšňůrový bowling.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V létě lze využít nedaleké přírodní koupaliště a množství turistických i cykloturistických tras. Dále je možnost rybolovu. V zimě lze využít strojově upravované běžecké tratě, které začínají přímo u Penzionu. Pro sjezdové lyžování je k dispozici sjezdovka (Harusův kopec) s umělým zasněžováním a večerním osvětlením.

Zpět


TOPlist
  Penzion Vrchovina Nové Město na Moravě
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Vrchovina
Ceník ubytování a stravování