PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Vrchovina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidné okrajové části města. Pokud přijedete autem, pak parkování je zdarma na vlastním parkovišti u Penzionu. Pro ostatní je k dispozici dobré vlakové a autobusové spojení.
Vybavení a služby
Ubytování hotelového typu je zajištěno celoročně ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a v pětilůžkovém apartmánu. Celková kapacita penzionu činí 50 lůžek. Všechny pokoje jsou zrekonstruované včetně koupelen se sprchovým koutem a WC a vybaveny barevným TV. Ubytovaní hosté mohou v případě příznivého počasí využít k relaxaci prostornou hotelovou terasu. Součástí penzionu je nově postavená restaurace s barem. V teplých měsících láká k posezení přilehlá letní zahrádka a zastřešená terasa s grilem a altánkem nebo venkovní ohniště. K dispozici je venkovní dětský koutek, víceúčelové hřiště, kulečník, venkovní stolní tenis, půjčovna sportovních a společenských potřeb, úschovna kol a lyží. Součástí restaurace je čtyřdráhový bezšňůrový bowling.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě lze využít nedaleké přírodní koupaliště a množství turistických i cykloturistických tras. Dále je možnost rybolovu. V zimě lze využít strojově upravované běžecké tratě, které začínají přímo u Penzionu. Pro sjezdové lyžování je k dispozici sjezdovka (Harusův kopec) s umělým zasněžováním a večerním osvětlením.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz