PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Vrchovina

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nové Město na Moravě
Adresa: 
Bělisko 389, 592 31 Nové Město na Moravě
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-566 616 579, 724 917 762, 606 618 469
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-566 523 065
Web adresa:
www.enpeka.cz/penzion www.ceskehory.cz/penzionvrchovina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Město na Moravě

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Penzion VRCHOVINA nabízí ubytování hotelového typu se snídaní, které je možné doplnit o polopenzi, či plnou penzi. Kromě toho lze využít služeb restaurace, která je součástí Penzionu. Součástí objektu je čtyřdráhový bezšňůrový bowling.Penzion je vhodný pro týdenní i víkendové rekreační pobyty

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v klidné okrajové části města. Pokud přijedete autem, pak parkování je zdarma na vlastním parkovišti u Penzionu. Pro ostatní je k dispozici dobré vlakové a autobusové spojení.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování hotelového typu je zajištěno celoročně ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a v pětilůžkovém apartmánu. Celková kapacita penzionu činí 50 lůžek. Všechny pokoje jsou zrekonstruované včetně koupelen se sprchovým koutem a WC a vybaveny barevným TV. Ubytovaní hosté mohou v případě příznivého počasí využít k relaxaci prostornou hotelovou terasu. Součástí... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě lze využít nedaleké přírodní koupaliště a množství turistických i cykloturistických tras. Dále je možnost rybolovu. V zimě lze využít strojově upravované běžecké tratě, které začínají přímo u Penzionu. Pro sjezdové lyžování je k dispozici sjezdovka (Harusův kopec) s umělým zasněžováním a večerním osvětlením.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Enpeka a.s. Žďár nad Sázavou
Informace poskytnul: RNDr. Ladislav Unčovský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz