Penzion Villa Vydra - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Villa Vydra

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zrekonstruovaná rodinná vila stranou veškerého dopravního ruchu, v klidné části města, pouhých 200m nad centrem Železné Rudy, asi 300m od vlakového nádraží Železná Ruda - město. Autobus cca 350m. Lyžařský a letní sportovní areál "Nad nádražím" 80m.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 2x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový pokoj, na každém je kompletní sociální zařízení, barevná televize a WIFI internet. Penzion také nabízí velmi útulnou společenskou místnost kde se podávají snídaně, je zde kuchyňský koutek a lednice, terasu, zahradní krb s možností grilování, stolní tenis, elektronické šipky, uzavřené parkoviště na zahradě objektu, úschovnu kol a lyží. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V národních parcích Šumava a Bayerischer Wald jsou možnosti pro milovníky pobytu ve zdravé přírodě a pro relaxaci návštěvníků všech věkových kategorií po celý rok. Asfaltové lesní silničky bez provozu jsou ideální jak pro cyklisty v létě, tak v zimě pro lyžaře. Zimní aktivity: V oblasti Železnorudska je na 100km udržovaných běžeckých stop, 30km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti. Vrcholy Pancíře nad Železnou Rudou a Velkého Javoru lze navštívit nejen po svých, ale i lanovkami. Letní aktivity: Zajímavými místy jsou výlety k místním jezerům – Černému, Čertovu a jezeru Laka 1096m n.m. V oblasti Špičáku a Královského hvozdu je nejvíce cyklotras v ČR. V letních měsících vyjíždí denně autobus k zajímavým místům v Národním parku Šumava např. hrady Kašperk, Velhartice, Rabí a je možnost výletů do SRN (Hraniční přechod 2 km)- Národní park Bavorský les – cyklotrasy, Gross Arber 1456m n.m. moderní centrum lyžařských sportů – dějiště MS v lyžování. Koupání doporučujeme v sousedním Lamu.
TOPlist