Penzion Villa Vydra - Železná Ruda, Špičák
České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Penzion Villa Vydra

Penzion Villa Vydra

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
Pancířská 97, 340 04 Železná Ruda
Telefon: 
+420-376 397 187, 603 71 22 04
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionvillavydra

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Nad nádražím počasí Železná Ruda - Nad nádražím


Poloha a dosažitelnost
Zrekonstruovaná rodinná vila stranou veškerého dopravního ruchu, v klidné části města, pouhých 200m nad centrem Železné Rudy, asi 300m od vlakového nádraží Železná Ruda - město. Autobus cca 350m. Lyžařský a letní sportovní areál "Nad nádražím" 80m.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 2x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový pokoj, na každém je kompletní sociální zařízení, barevná televize a WIFI internet. Penzion také nabízí velmi útulnou společenskou místnost kde se podávají snídaně, je zde kuchyňský koutek a lednice, terasu, zahradní krb s možností grilování, stolní tenis, elektronické šipky, uzavřené parkoviště na zahradě objektu, úschovnu kol a lyží. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Rekreace a služby v okolí
V národních parcích Šumava a Bayerischer Wald jsou možnosti pro milovníky pobytu ve zdravé přírodě a pro relaxaci návštěvníků všech věkových kategorií po celý rok. Asfaltové lesní silničky bez provozu jsou ideální jak pro cyklisty v létě, tak v zimě pro lyžaře. Zimní aktivity: V oblasti Železnorudska je na 100km udržovaných běžeckých stop, 30km sjezdových tratí ... více >>
Provozovatel: Miroslava Marzoekiová
Informace poskytnul: Miroslava Marzukiová
TOPlist