Poloha a dosažitelnost

Valentino, penzion Bedřichov, se nachází cca 400 m od hlavních sjezdovek lyžařského areálu Bedřichov. Příjezd autem je i v zimních měsících možný pohodlně přímo k objektu. Parkovat lze na parkovišti penzionu nebo v garáži (za poplatek). Zastávka MHD 500m od penzionu.

  Vybavení a služby

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a satelit. V penzionu je podávána snídaně a večeře v nekuřácké restauraci s barem, krbem a LCD televizí. Návštěvníkům je k dispozici internet, pěkný a dobře vybavený dětský koutek, sauna, hydromasážní vana, vyhřívaná úschovna kol a lyží, prostorná zahrada s dětskými průlezkami, houpačkami, pískovištěm, trampolínou, ohništěm, bazénkem(3m) a hřištěm na míčové hry. Penzion je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou s dětmi, menší skupiny a sportovce.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimě je možno využít upravované běžecké tratě a 6 lyžařských vleků. Tenisové kurty, koupaliště, restaurace s bowlingem a minigolfem v obci. Umělá celoročně otevřená bobová dráha, další sportovní zařízení a atrakce v dosahu.

Zpět


TOPlist
  Valentino, rodinný penzion Bedřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Valentino, rodinný penzion Bedřichov
Ceník ubytování a stravování