Penzion v Dobré Vodě u Hartmanic

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Dobrá voda stojí na polosamotě ve vesničce Dobrá Voda u Hartmanic, v blízkosti města Sušice, v okrese Klatovy. Tato klidná lokalita je součástí Národního parku Šumava, a díky své poloze Vám nabízí možnost navštívit nejen přírodní ale i kulturní památky.
Vybavení a služby
Během celého roku Vám nabízíme ubytování v romantickém penzionu s celkovou kapacitou pro 15 osob. Ubytovat se můžete v těchto pokojích: • 2-lůžkovém pokoji se dvěma samostatnými lůžky, v přízemí • 2-lůžkovém pokoji se dvěma samostatnými lůžky, v patře • 3-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a samostatným lůžkem • 3-lůžkovém pokoji se třemi samostatnými lůžky • 5-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi (manželská postel / tři samostatná lůžka). Pokoje jsou zařízeny nábytkem s dobovým nádechem v zámeckém stylu. V každém pokoji najdete příslušný počet lůžek, úložné prostory, stůl se židlí a v některých pokojích i křesla nebo pohovku. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, v apartmánu s vanou. Do kterékoliv pokoje Vám na požádání připravíme dětskou postýlku. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Všichni hosté pobývající v našem penzionu mohou využívat společné prostory, společenskou místnost s kuchyňským koutem. Pohodlně se zde usadíte na sedací soupravě, podíváte se na televizi, nachází se zde samozřejmě i jídelní stůl. Kuchyňský kout je kompletně vybaven, k přípravě vlastních jídel využijete plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnnou troubu, topinkovač a toastovač, rychlovarnou konvici i kávovar, k dispozici jsou Vám dvě lednice. U penzionu si posedíte v altánku, kde můžete využít i gril. Děti se zabaví na hřišti při sousedním penzionu. Kola si bezpečně odložíte v prostorné chodbě. Parkování pro 6 aut je zajištěno přímo u penzionu. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Dobrá Voda!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jedná se o nejvyhlášenější poutní místo Šumavy, přímo naproti penzionu se nachází kaplička se zázračnou léčivou vodou a také kostel sv. Vintíře, v kterém je jediný skleněný oltář na světě. Jelikož leží ve výšce 900m n.m. nabízí nejúchvatnější výhled do okolí. Přímo v obci navštivte muzeum rabína Šimona Adlera. Tato oblast je ideálním místem pro pěší turistiku i cyklistické výlety. Cyklisté se rádi vydávají na trasu podél řeky Vydra. K oblíbeným turistickým cílům patří vrchy Březník a Křemelná a také osm šumavských jezer (5 na české a 3 na německé straně), z nich nejznámější Čertovo jezero a Černé jezero. Nejlepší výhled na Šumavu se Vám naskytne z rozhledny na hoře Poledník nad Prášilským jezerem. Z historických památek doporučujeme navštívit hrad Kašperk a zříceninu Rabí. Vodáci rádi zdolávají řeku Otava, vyrazit můžete z Radešova. V létě se osvěžíte na koupalištích (Hartmanice, Petrovice u Sušice, přírodní koupaliště Žabák) nebo u rybníků (Bušek, Valcha, Zdíkovec). Potřeby náročnějších uspokojí aquapark Sušice. Za lyžovačkou nemusíte chodit daleko, lyžařské středisko Hartmanice je vzdáleno jen 2km a je vhodné i pro rodiny s dětmi. Z dalších ski areálů doporučujeme Špičák (18km) nebo Velký Javor (23km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz