PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Dobrá Voda » Penzion v Dobré Vodě u Hartmanic

Penzion v Dobré Vodě u Hartmanic

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dobrá Voda
Adresa: 
Tesařovi, Dobrá Voda 2, 341 81 Hartmanice u Sušice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 578 608, 376 593 414
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
preferujeme tel. kontakt
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penziondobravoda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Hartmanice

Wi-Fi

Je možný

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v romantickém penzionu s celkovou kapacitou 15 osob. Pokoje jsou zařízeny nábytkem s dobovým nádechem v zámeckém stylu. Hosté mohou využívat společné prostory, společenskou místnost s kuchyňským koutem. U penzionu si posedíte v altánku, kde lze využít gril.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Dobrá voda stojí na polosamotě ve vesničce Dobrá Voda u Hartmanic, v blízkosti města Sušice, v okrese Klatovy. Tato klidná lokalita je součástí Národního parku Šumava, a díky své poloze Vám nabízí možnost navštívit nejen přírodní ale i kulturní památky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v romantickém penzionu s celkovou kapacitou pro 15 osob. Ubytovat se můžete v těchto pokojích: • 2-lůžkovém pokoji se dvěma samostatnými lůžky, v přízemí • 2-lůžkovém pokoji se dvěma samostatnými lůžky, v patře • 3-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a samostatným lůžkem • 3-lůžkovém pokoji se třemi samostatnými lůžky •... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jedná se o nejvyhlášenější poutní místo Šumavy, přímo naproti penzionu se nachází kaplička se zázračnou léčivou vodou a také kostel sv. Vintíře, v kterém je jediný skleněný oltář na světě. Jelikož leží ve výšce 900m n.m. nabízí nejúchvatnější výhled do okolí. Přímo v obci navštivte muzeum rabína Šimona Adlera. Tato oblast je ideálním místem pro pěší turistiku i... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michael a Vladěna Tesařovi
Informace poskytnul: -
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz