Poloha a dosažitelnost

Ubytování v centru Starého Města pod Sněžníkem v nově rekonstruovaném secesním domě z počátku 20.století s nádhernými výhledy do okolí. Náš penzion má vlastní parkoviště, takže své auto budete mít neustále na očích.

  Vybavení a služby

Apartmán se nachází v 1. poschodí, tvoří jej 4 dvoulůžkové pokoje, z toho je jeden pokoj upraven pro dětské návštěvníky, dále společenská místnost s kuchyňkou. Kuchyňka je vybavena ledničkou, elektrickým sporákem,mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým nádobím. Koupelna má vanu a umyvadlo. Toto ubytování je vhodné pro jednu až dvě rodiny (maximálně 8 osob). Ve společenské místnosti máte k dispozici TV , samozřejmostí je připojení na Wifi. Nabídneme Vám projížďky na koních, pronájem tenisových kurtů nebo stravování v nedaleké restauraci Staroměstský šenk, vzdálené asi 50 m od objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti se nachází obchody, restaurace, vinárna, cukrárny , hotel , lékárna , knihovna nebo kino. Okolí Starého Města pod Sněžníkem poskytuje v zimě výborné podmínky pro sjezdové lyžování a množství běžeckých tratí, v létě možnost cyklistických výletů buď v okolí nebo v nedalekém Polsku. Staré Město je ideální výchozí bod na vrchol Králického Sněžníku a k prameni řeky Moravy. V zimní sezoně zastavuje přímo u penzionu skibus, který vás dopraví do lyžařských středisek: Hynčice, Stříbrnice,Kunčice a Paprsek. Zveme Vás na lyže!

Zpět


TOPlist
  Penzion U školy Staré Město pod Sněžníkem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U školy
Ceník ubytování a stravování