Penzion U Silnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
PENZION U SILNICE – JAVORNÁ NA ŠUMAVĚ se nachází 13km od Železné Rudy, obklopen kouzelnou přírodou. Jsou zde lyžařské vleky, upravené běžecké stopy. Mimo zimní období spousta cyklistických stezek, je zde možnost 1km od penzionu koupání v bazénu a spousta dalších možností jak zde prožít příjemné chvíle. Autobusové spojení: zastávka Javorná, směr Klatovy – Železná Ruda. Vlakové spojení: Železná Ruda, odtud autobusem směr Klatovy. Parkování přímo u penzionu zdarma.
Vybavení a služby
Celková kapacita penzionu je 23 lůžek. 2–3 nebo 4 lůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Stravování: zajišťuje moderní restaurace s výtečnou českou kuchyní. V nabídce je řada krajových šumavských specialit.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Společenské vyžití: Pro zájemce o bližší poznání Šumavy zajistíme autokarové poznávací zájezdy a pro menší skupinky zájezdy mikrobusem. Na Javorné jsou dva vleky ke sjezdovému lyžování, jsou vzdáleny 300 m od penzionu. V blízkém okolí jsou rovněž desítky kilometrů upravovaných běžeckých tratí. Javorná je ideálním místem pro milovníky procházek mimo hlavní turistické trasy uprostřed kouzelné přírody. Okolní lesy jsou rájem pro houbaře. Mimo zimní období je zde spousta cyklistických stezek, je zde možnost 1km od penzionu koupání v bazénu a spousta dalších možností jak zde prožít příjemné chvíle.Středisko cestovního ruchu Železná Ruda je vzdálena pouhých 13km po mezinárodní silnici E53, po které můžete navštívit v rámci svého pobytu i nedalekou SRN, kde je možno využít krytý bazén.
TOPlist