TOPlist

Penzion U Silnice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Javorná
Adresa: 
Penzion U Silnice, Javorná 33, 33901 Klatovy
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-376 391 143, 604 641 866
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.usilnice.unas.cz
www.ceskehory.cz/usilnice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Je možný

počasí Javorná počasí Javorná

Železná Ruda - Špičák hlásí 20 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

PENZION U SILNICE – JAVORNÁ NA ŠUMAVĚ se nachází 13km od Železné Rudy, obklopen kouzelnou přírodou. Jsou zde lyžařské vleky, upravené běžecké stopy. Mimo zimní období spousta cyklistických stezek, je zde možnost 1km od penzionu koupání v bazénu a spousta dalších možností jak zde prožít příjemné chvíle. Autobusové spojení: zastávka Javorná, směr Klatovy – Železná... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita penzionu je 23 lůžek. 2–3 nebo 4 lůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Stravování: zajišťuje moderní restaurace s výtečnou českou kuchyní. V nabídce je řada krajových šumavských specialit.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Společenské vyžití: Pro zájemce o bližší poznání Šumavy zajistíme autokarové poznávací zájezdy a pro menší skupinky zájezdy mikrobusem. Na Javorné jsou dva vleky ke sjezdovému lyžování, jsou vzdáleny 300 m od penzionu. V blízkém okolí jsou rovněž desítky kilometrů upravovaných běžeckých tratí. Javorná je ideálním místem pro milovníky procházek mimo hlavní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: L.Z. Hoby s.r.o.
Informace poskytnul: Kroupar Petr
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz