Penzion U Rybníčku **

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Rybníčku ** se nachází v malé vesničce Horní Lipová, kde je k dispozici mnoho turistických tras i lyžařských center. Vlakové spojení cca 500m zastávka Horní Lipová. Autobusové spojení - z Jeseníku zastávka Lipová-lázně.
Vybavení a služby
Po rekonstrukci objektu v roce 2013–2014 máme ubytovací kapacitu 31 lůžek v osmi pokojích.Ubytovací kapacita: 5 pokojů s vlastním soc. zařízením + 3 pokoje s vl.kuchyňkou a soc.zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a mají WIFI zdarma. Společenská místnost s krbovými kamny, dětský koutek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí značené turistické a cykloturistické trasy, houbaření, sběr lesních plodů, koupání - veřejné koupaliště v Jeseníku, krytý bazén v České Vsi, termální koupaliště ve Velkých Losinách, možnost ambulantní léčby v místních lázních, tenisové kurty v Lipové - lázních, bowling, squash, střelnice, minigolf a fitness v Jeseníku, jízda na koni, horské minikáry na Ramzové. V místě upravené běžecké tratě, vlek pro děti a začátečníky (500m), lyžařský areál Miroslav v Lipové - lázních (2.5km) - 4 vleky, umělé zasněžování, večerní lyžování, restaurace, skibus z parkoviště, lyžařský areál Lázeňský vrch v Lipové - lázních (3km) - 2 vleky, vhodné pro děti a začátečníky. Krápníkové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, zámky Jánský vrch v Javorníku a Velké Losiny, termální koupaliště Velké Losiny, rozhledna Zlatý Chlum, mechová jezírka na Rejvízu, lázně Karlova Studánka, exkurze do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně, Kralický Sněžník, Paprsek, Šerák, Červenohorské sedlo, Praděd, výlety do Polska (hranice cca 20km)
TOPlist