PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Rybníčku **

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Rybníčku ** se nachází v malé vesničce Horní Lipová, kde je k dispozici mnoho turistických tras i lyžařských center. Vlakové spojení cca 500 m zastávka Horní Lipová. Autobusové spojení - z Jeseníku zastávka Lipová-lázně.
Vybavení a služby
Po rekonstrukci objektu v roce 2013–2014 máme ubytovací kapacitu 31 lůžek v osmi pokojích. Ubytovací kapacita: 5 pokojů s vlastním soc. zařízením + 3 pokoje s vlastní kuchyňkou a soc. zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a mají WIFI zdarma. Společenská místnost s krbovými kamny, dětský koutek.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí značené turistické a cykloturistické trasy, houbaření, sběr lesních plodů, koupání - veřejné koupaliště v Jeseníku, krytý bazén v České Vsi, termální koupaliště ve Velkých Losinách, možnost ambulantní léčby v místních lázních, tenisové kurty v Lipové - lázních, bowling, squash, střelnice, minigolf a fitness v Jeseníku, jízda na koni, horské minikáry na Ramzové. V místě upravené běžecké tratě, vlek pro děti a začátečníky (500 m), lyžařský areál Miroslav v Lipové - lázních (2.5 km) - 4 vleky, umělé zasněžování, večerní lyžování, restaurace, ski bus z parkoviště, lyžařský areál Lázeňský vrch v Lipové - lázních (3 km) - 2 vleky, vhodné pro děti a začátečníky. Krápníkové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, zámky Jánský vrch v Javorníku a Velké Losiny, termální koupaliště Velké Losiny, rozhledna Zlatý Chlum, mechová jezírka na Rejvízu, lázně Karlova Studánka, exkurze do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně, Kralický Sněžník, Paprsek, Šerák, Červenohorské sedlo, Praděd, výlety do Polska (hranice cca 20 km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz