Penzion U řeky - Poloha, Služby, Okolí

Penzion U řeky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v katastru obce Líšnice v podhůří Orlických hor, 3km od města Žamberka, které je také nazývano "Branou Orlických hor". Odpočinete si, v tichém a klidném prostředí u řeky Divoké Orlice, v rodinném domku se zahradou.
Vybavení a služby
Apartmán je v prvním patře s vlastním vstupem (venkovní schodiště). K dispozici jsou tři dvoulůžkové pokoje, vybavená kuchyň, sprchový kout, WC, Wi-Fi v objektu zdarma, venkovní hřiště na míčové hry, možnost zapůjčení sportovních potřeb, zahradní altán s krbem, parkoviště u objektu zdarma. Je možné dopředu rezervovat časové termíny např. na bowling, sqosch, solná jeskyně, fittnes atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází v katastru obce Líšnice v podhůří Orlických hor. Odpočinete si, v tichém a klidném prostředí u řeky Divoké Orlice, v rodinném domku se zahradou. V obci si můžete zasportovat na dvou kurtech s umělým povrchem a jedním s antukou, posedět v místní hospůdce U smrku a restauraci U Kristiána. V nedalekém městě Žamberk (3km) je velký sportovní areál (tenis, mini golf, bowling, fittnes, squash) s velkým koupalištěm. Asi 4km od Líšnice je Pastvinská přehrada s možností koupání, půjčení loděk na projížďky po přehradě a občerstvení v místních restauracích. Krajina je protkána trasami pro turistiku a cykloturistiku za přírodními a historickými cíly. Lze odtud podnikat výlety do Polska přes hraniční přechod Dolní Lipka nebo Bartošovice.
TOPlist