Penzion U medvěda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Krásný samostatně stojící penzion, se dvěma apartmány, ideální pro strávení dovolené ve všech ročních obdobích se nachází v obci Jiříkov, 200 metrů od proslulé Pradědovy galerie, 3km od hradu Sovinec a 10km od města Rýmařov.
Vybavení a služby
Pro více rodin či velkou partu k dispozici celý dům, až 16 osob, pro menší skupinky nebo rodinky do 8 osob samostatný apartmán. V domě jsou celkem 2 apartmány, každý z nich má samostatný vstup, obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout (trouba, sporák, mikrovlnka, konvice, nádobí), sociální zázemí a tři ložnice. Dětský koutek pro nejmenší je samozřejmostí. V letních měsících posezení na zahradě s výhledem na okolní lesy, možnost grilování, koupání v bazénu, ping pong, pro děti skákání na trampolíně a hraní si na pískovišti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tipy na výlety: Pradědova galerie 200 metrů, hrad Sovinec 3km, muzeum ve Šternberku 20km, Arboretum a přírodní koupaliště v Pasece 9km a spousta dalších krás Jeseníků. Lyžování: Stará Ves u Rýmařova 15km, skiareál Avalanche se čtyř sedačkovou lanovkou 19km, Karlov pod Pradědem 23km.
TOPlist