Penzion U Malíků - Poloha, Služby, Okolí

Penzion U Malíků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chcete strávit příjemné chvíle se svými blízkými a prožít romantický víkend na horách nebo si aktivně zasportovat ? Náš rodinný penzion U Malíků se Vám pokusí splnit Vaše sny. Penzion se nachází v centru obce Kvilda, která leží v samém srdci Šumavy, uprostřed plání obklopena lesy a rašeliništi v jejímž nedalekém okolí pramení řeka Čech—Vltava. V okolí je řada známých šumavských cílů—např. Borová Lada,Chalupská slať, Jezerní slať, Horská Kvilda, Prameny Vltavy, Bučina nebo známé horské středislo Zadov– Churáňov. Poloha penzionu je ideální pro pěší turistiku,cyklistiku a v zimě vedou v blízkosti penzionu upravené běžecké lyž. Stopy.Před penzionem je zastávka letních prázdninových eko autobusů a při pohledu z okna penzionu uvidíte sjezdovku s lyžařskými vleky. Na Vaši návštěvu se těší manželé Malíkovi.
Vybavení a služby
Pokoje: 1x 2 lůžkový pokoj 4x 3 lůžkový pokoj 3x 4 lůžkový pokoj Kapacita penzionu 26 lůžek + 5 přistýlek. Na pokojích sociální zařízení ( sprcha, WC) + televize se satelitním příjmem. Hostům je k dispozici restaurace, v létě venkovní posezení, ohniště, dětské hřiště, vlastní velké hřiště na míčové hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima - 100m od penzionu se nachází 2 lyžařské vleky vhodné pro děti a začátečníky, pro náročnější lyžařský areál Zadov – Churáňov 15km. Ideální podmínky pro běžecké lyžování, 120km upravovaných běžeckých tratí. Léto - pěší turistika, cykloturistika, v letní sezóně je doprava včetně přepravy kol po celé Šumavě zajištěna tzv. eko autobusy, které jezdí každou hodinu, zastávka v místě, 6km vzdálen hraniční přechod pro pěší Bučina – možnost dopravy eko autobusem, zde navazuje autobus na německou stranu Šumavy, do Finsterau. Další tipy na výlety: prameny Vltavy, Povydří, Boubínský prales, Třístoličník, hrad Kašperk atd.
TOPlist