TOPlist

Penzion U Malíků

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kvilda
Adresa: 
384 93 Kvilda č.p. 20
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 432 155
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionumaliku.cz
www.ceskehory.cz/umaliku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 31 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1062 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Kvilda počasí Kvilda

Penzion přímo v centru obce Kvilda nabízí 8 pokojů s WC, sprchou a TV/sat (1x2, 1x2+přistýlka, 3x3+přistýlka, 2x4, 1x5 lůžek). Hostům je k dispozici restaurace, v létě venkovní posezení, ohniště, velké hřiště na míčové hry. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chcete strávit příjemné chvíle se svými blízkými a prožít romantický víkend na horách nebo si aktivně zasportovat ? Náš rodinný penzion U Malíků se Vám pokusí splnit Vaše sny. Penzion se nachází v centru obce Kvilda, která leží v samém srdci Šumavy, uprostřed plání obklopena lesy a rašeliništi v jejímž nedalekém okolí pramení řeka Čech - Vltava. V okolí je řada... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje: 1x 2 lůžkový pokoj, 4x 3 lůžkový pokoj, 3x 4 lůžkový pokoj. Kapacita penzionu 26 lůžek. Na pokojích sociální zařízení (sprcha, WC) + televize. Jídelna, která je otevřena v době snídaní a večeří. Hostům je k dispozici bezplatné parkoviště přímo u penzionu a v létě venkovní posezení s ohništěm a hřiště na míčové hry.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zima - 100m od penzionu se nachází 2 lyžařské vleky vhodné pro děti a začátečníky, pro náročnější lyžařský areál Zadov – Churáňov 15km. Ideální podmínky pro běžecké lyžování, 120km upravovaných běžeckých tratí. Léto - pěší turistika, cykloturistika, v letní sezóně je doprava včetně přepravy kol po celé Šumavě zajištěna tzv. eko autobusy, které jezdí každou hodinu,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Malík
Informace poskytnul: Jaroslav Malík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz