PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Liptáků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Liptáků v Pasohlávkách nabízí ubytování v klidném prostředí nedaleko centra obce.
Vybavení a služby
Penzion - k dispozici jsou 3 standardně vybavené čtyřlůžkové pokoje. Každému pokoji náleží vlastní sociální zařízení. Na patře je společná kuchyňka (elektrický vařič, varná konvice, nádobí). Každý pokoj má svoji ledničku. Od sezóny 2009 nabízíme samostatný objekt pro 2 osoby - "domeček". Foto najdete ve fotogalerii. Součástí penzionu je velká zahrada se zahradním nábytkem, kde je možnost grilování, a nový vinný sklípek s možností posezení. Mezi přednosti našeho penzionu patří uzamčené parkoviště a úschovna jízdních kol. Penzion má bezbariérový přístup. Pro ty, kteří potřebují být i na dovolené online, je k dipozici wifi připojení. Penzion se nachází 50m od vodní plochy a cca 500m od ATC Merkur. Asi 200m se nachází restaurace, kde je možnost stravování.
Rekreace a služby v okolí
Pasohlávky, vinařská obec patřící do nejteplejší oblasti Jižní Moravy, leží na severním břehu Horní nádrže Novomlýnských nádrží. Je snadno dostupná z nedaleké rychlostní silnice Brno - Pohořelice - Mikulov - Vídeň. Vedle možnosti ubytování nabízí Pasohlávky ideální podmínky pro sport a rekreaci - rybaření, jízda na kole, windsurfing a jiné vodní sporty, dětské atrakce, archeologická expozice. Do budoucna se nabídka rekreačních možností rozšíří také o lázeňské služby - na katastru obce byly objeveny termální prameny a jejich využití se připravuje (termální bazén) • koupání: Pasohlávky - Novomlýnské nádrže malá a velká laguna s travnatými plážemi (nový tobogán) Mikulov - koupaliště s tobogánem • vodní sporty: windsurfing, půjčovna šlapadel, loděk, yacht klub - pro náročnější • četné množství cyklotras (např. chráněná krajinná oblast Pálava, Rakouské město Laa an der Thaya, Lednicko - Valtický areál), vinařské stezky. Odpočinout si můžete u rybolovu nebo v našem vinném sklípku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz