Penzion u Lanovek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v oblíbené turistické oblasti Nové Hutě. Budova penzionu leží v blízkosti lyžařských vleků (200m). Zastávka autobusu je vzdálená 800m od objektu. Vlakové spojení je do Vimperka, odtud dále autobusem.
Vybavení a služby
Budova penzionu disponuje dvou-, tří- a čtyřlůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají sprchu a WC. Stravování poskytujeme formou polopenze. Hostům je k dispozici jídelna a společenská místnost, bar, mikrovlná trouba, varná konvice, ohniště, dětský koutek - houpačka, pískoviště, stolní tenis. K dispozici úschovna kol a lyží, parkování přímo před objektem. Možnost zpracování hub (sušení).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cca 200m je vzdálený sjezdový areál s 5 vleky a sjezdovkami, nejdelší měří přes 1000m (pro náročné je 4km vzdálený Zadov). Středisko je napojeno na strojově udržované běžecké trasy, v létě na šumavskou síť cyklotras, vedoucí směry Zadov, Kvilda, Borová Lada atd. Pro motorizované návštěvníky možno výlet do SRN (cca 30km) či další zajímavosti (pramen Vltavy atd.) Letní koupaliště je v nedalekém Vimperku. Možnost houbaření a sběru borůvek.
TOPlist