PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion u Lanovek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v oblíbené turistické oblasti Nové Hutě. Budova penzionu leží v blízkosti lyžařských vleků (200m). Zastávka autobusu je vzdálená 800m od objektu. Vlakové spojení je do Vimperka, odtud dále autobusem.
Vybavení a služby
Budova penzionu disponuje dvou-, tří- a čtyřlůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají sprchu a WC. Stravování poskytujeme formou polopenze. Hostům je k dispozici jídelna a společenská místnost, bar, mikrovlná trouba, varná konvice, ohniště, dětský koutek - houpačka, pískoviště, stolní tenis. K dispozici úschovna kol a lyží, parkování přímo před objektem. Možnost zpracování hub (sušení).

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cca 200m je vzdálený sjezdový areál s 5 vleky a sjezdovkami, nejdelší měří přes 1000m (pro náročné je 4km vzdálený Zadov). Středisko je napojeno na strojově udržované běžecké trasy, v létě na šumavskou síť cyklotras, vedoucí směry Zadov, Kvilda, Borová Lada atd. Pro motorizované návštěvníky možno výlet do SRN (cca 30km) či další zajímavosti (pramen Vltavy atd.) Letní koupaliště je v nedalekém Vimperku. Možnost houbaření a sběru borůvek.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz