PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Nové Hutě » Penzion u Lanovek

Penzion u Lanovek

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nové Hutě
Adresa: 
Nové Hutě 39, 384 93 Kvilda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-388 434 211, 721 950 263
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
sweb.cz/lanovka www.ceskehory.cz/ulanovek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov

počasí Nové Hutě

Wi-Fi

Po domluvě

Hostům je k dispozici jídelna, společenská místnost, bar, varná konvice, mikrovlnka a Wi-Fi připojení k internetu. Dále ohniště, dětský koutek /houpačka, pískoviště/, stolní tenis, úschovna kol a lyží. Parkování přímo před objektem. Možnost zpracování hub. 100m od objektu se nachází 3 lyžařské vleky


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v oblíbené turistické oblasti Nové Hutě. Budova penzionu leží v blízkosti lyžařských vleků (200m). Zastávka autobusu je vzdálená 800m od objektu. Vlakové spojení je do Vimperka, odtud dále autobusem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Budova penzionu disponuje dvou-, tří- a čtyřlůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají sprchu a WC. Stravování poskytujeme formou polopenze. Hostům je k dispozici jídelna a společenská místnost, bar, mikrovlná trouba, varná konvice, ohniště, dětský koutek - houpačka, pískoviště, stolní tenis. K dispozici úschovna kol a lyží, parkování přímo před objektem. Možnost zpracování hub (sušení).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Cca 200m je vzdálený sjezdový areál s 5 vleky a sjezdovkami, nejdelší měří přes 1000m (pro náročné je 4km vzdálený Zadov). Středisko je napojeno na strojově udržované běžecké trasy, v létě na šumavskou síť cyklotras, vedoucí směry Zadov, Kvilda, Borová Lada atd. Pro motorizované návštěvníky možno výlet do SRN (cca 30km) či další zajímavosti (pramen Vltavy atd.)... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petráňová Ludmila
Informace poskytnul: Petráňová Ludmila
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz