Penzion U Kostela

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází vedle kostela v Albrechticích v Jizerských horách. Z Prahy je to zhruba 85 minut autem. Na sjezdovku Tanvaldký špičák je to 300 metrů a pokud je sníh, tak na lyžích dojedete až k domu. Obecní vlek je zhruba 200 metrů daleko. Traily Bikeparku Tanvaldský špičák jsou přímo nad domem.
Vybavení a služby
Rodinný penzion. Pokoje s vlastní koupelnou. Herna pro děti. Jídelna - káva a čaj zdarma celý den. Hospůdka jen pro ubytované se samoobslužnou pípou. Bohaté snídaně a velké porce. Polopenze - výběr ze tří jídel (jedno vegetariánské). Sauna. Hostům plníme, co jim na očích vidíme.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Sjezdovka Tanvaldký špičák 300m. Obecní vlek 200m. Skiareál Detoa 500m. Bikepark Tanvaldký Špičák 5 min na kole. Bikepark Bobovka 15 min na kole. Bazén Jablonec 15 min autem. Aquapark Babylon 30 min autem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz