Penzion U Kostela

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v Jizerských horách 285
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 128 665
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-ukostela.cz www.ceskehory.cz/penzion-ukostela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Rodinný penzion kde je host na prvním místě. 300 metrů od lanovky a bikeparku Tanvaldký špičák. Pokoje s vlastní koupelnou, bohatá snídaně, výběr ze tří jídel v rámci polopenze, herna pro děti, hospůdka jen pro ubytované se samoobslužnou pípou, sauna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází vedle kostela v Albrechticích v Jizerských horách. Z Prahy je to zhruba 85 minut autem. Na sjezdovku Tanvaldký špičák je to 300 metrů a pokud je sníh, tak na lyžích dojedete až k domu. Obecní vlek je zhruba 200 metrů daleko. Traily Bikeparku Tanvaldský špičák jsou přímo nad domem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rodinný penzion. Pokoje s vlastní koupelnou. Herna pro děti. Jídelna - káva a čaj zdarma celý den. Hospůdka jen pro ubytované se samoobslužnou pípou. Bohaté snídaně a velké porce. Polopenze - výběr ze tří jídel (jedno vegetariánské). Sauna. Hostům plníme, co jim na očích vidíme.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sjezdovka Tanvaldký špičák 300m. Obecní vlek 200m. Skiareál Detoa 500m. Bikepark Tanvaldký Špičák 5 min na kole. Bikepark Bobovka 15 min na kole. Bazén Jablonec 15 min autem. Aquapark Babylon 30 min autem.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Irena Šandová
Informace poskytnul: Irena Šandová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz