Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na romantické polosamotě 200m od ski areálu Černá Říčka s velmi dobrým přístupem i v zimě. V blízkosti penzionu je Jizerská magistrála. U penzionu je autobusová zastávka se spojením do Harrachova a Jablonce nad Nisou.

  Vybavení a služby

Penzion má vlastní parkoviště, salónek, lyžárnu, restauraci s barem, dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/sat. Nabízíme ubytování s polopenzí - domácí strava. Možnost objednání reflexních, aromaterapeutických a relaxačních masáží, hromadných akcí (svatby, školení, kurzy, firemní večírky, výjezdní zasedání).  Rekreace a služby v okolí

Rekreace: lyžování - ski areál Černá Říčka (5min pěšky), horské středisko Harrachov (12km), běh na lyžích - nedaleko Jizerské magistrály, turistika, cykloturistika - Jizerka, vodní nádrž Souš, protržená přehrada na Bílé Desné, mumlavské vodopády, rozhledny, Bukovec. Možnost výletů do Jablonce nad Nisou (cca 13km) - krytý plavecký bazén s tobogánem,přehrada, do Liberce (cca 32km) - krytý plavecký bazén, centrum Babylon, ZOO, botanická zahrada.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Kocoura Desná, Černá Říčka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Kocoura
Ceník ubytování a stravování