TOPlist

Penzion U Javoru

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata v horní části Albrechtic v Jiz.h., u turistické cesty, parkoviště u domu, zastávka autobusu 50m. Lyžařský areál Špičák je vzdálen 700m (parkoviště zdarma,pro schopného lyžaře dostupný z penzionu po zadní cestě na lyžích) obecní vlek 400m, Ski areál Detoa 50m, běžecké kolečko 50m, nástup na Jizerskou magistrálu 1km.
Vybavení a služby
V domě jsou 4 pokoje: 1 dva- až třílůžkové, 2 tří- až čtyřlůžkové a 1 čtyřlůžkový (mezonetový). Pokoje mají sprchu, WC, TV, dva pokoje vlastní kuchyňský kout. K dispozici je společenská místnost s větší kuchyní, kde je lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, varná deska, rychlovarná konvice.Možnost připojení na internet. Stravování vlastní, v obci je několik restaurací, nejbližší 100m. Obchod je otevřen denně, vzdálen 1km. Supermarkety v Tanvaldě - tj.cca 3,5km. Hostům je k dispozici zahrada, v létě s posezením, krbem, zahradním grilem, bazénem 3,5x6, velkou trampolínou a houpačky pro děti . Garáž k uložení motocyklu, lyží či kol. V penzionu se nekouří.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě turistika, běžky, sjezdové lyže - lyžařský areál Špičák v místě,obecní vlek,v létě cykloturistika, turistika (rozhledny, Mariánská hora, protržená přehrada, Jizerka a mnoho dalších krásných míst v Jizerských horách). Lze uskutečnit výlety do Krkonoš (Harrachov 15km), příp. Českého ráje. Bazén v Jablonci n.N.(15km), aquapark Babylon v Liberci (30km). Koupaliště - Tanvald, přehrada v Jablonci n.N. Bowling v Tanvaldě (3,5km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz