PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Javoru

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v J.h. 262, PSČ 468 43
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 164 585, nová pevná linka 480 023 477
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionujavoru.cz www.ceskehory.cz/penzionujavoru
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Malebná obec Albrechtice v J.h.,v místě lyž.areál Tanv.Špičák, obecní vleky 300m, vleky Ski Detoa u objektu. Prostorné pokoje s možností vaření,na pokoji WC,sprcha,TV,u některých kuchyň.kout,v objektu společ. místnost,kuchyň,do 500m několik restaurací,parkování u penzionu, internet.

Last Minute

Termín: 18.9.2021 - 2.10.2021
   • 1x 3-lůžkový pokoj 300,- /osoba/noc
   • 3x 4-lůžkový pokoj 300,- /osoba/noc

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata v horní části Albrechtic v Jiz.h., u turistické cesty, parkoviště u domu, zastávka autobusu 50m. Lyžařský areál Špičák je vzdálen 700m (parkoviště zdarma,pro schopného lyžaře dostupný z penzionu po zadní cestě na lyžích) obecní vlek 400m, Ski areál Detoa 50m, běžecké kolečko 50m, nástup na Jizerskou magistrálu 1km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V domě jsou 4 pokoje: 1 dva- až třílůžkové, 2 tří- až čtyřlůžkové a 1 čtyřlůžkový (mezonetový). Pokoje mají sprchu, WC, TV, dva pokoje vlastní kuchyňský kout. K dispozici je společenská místnost s větší kuchyní, kde je lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, varná deska, rychlovarná konvice.Možnost připojení na internet. Stravování vlastní, v obci je několik... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě turistika, běžky, sjezdové lyže - lyžařský areál Špičák v místě,obecní vlek,v létě cykloturistika, turistika (rozhledny, Mariánská hora, protržená přehrada, Jizerka a mnoho dalších krásných míst v Jizerských horách). Lze uskutečnit výlety do Krkonoš (Harrachov 15km), příp. Českého ráje. Bazén v Jablonci n.N.(15km), aquapark Babylon v Liberci... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Svárovský
Informace poskytnul: Jaroslav Svárovský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz