TOPlist

Penzion U Holců

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jak se k nám dostanete: Autem z Prahy po dálnici D1 na Ml.Boleslav a Liberec, sjezd na Jablonec nad Nisou.. Projedete Jabloncem n.N, Lučany n.N.. Ve Smržovce na náměstí odbočíte doleva a hned doprava směr Albrechtice v Jiz.horách. Po 2km sjezdu z kopce dolů pod žel.mostem ,přejedete mostek řiční a na křižovatce opět odbočíte doleva směr Albrechtice (Josefův Důl). V obci Albrechtice za poštou odbočíte doprava do kopce, po hlavní přes vesnici(cca 1,3km) u Penzionu LUCIE prudce doleva (navigační cedule), za penzionem Charlota doleva z kopce dolů zhruba 400m k nám. Souřadnice GPS: N 50°46.013 E 015° 16.557... V zimních měsících nezapomeňte na zimní pneumatiky a sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Náš rodinný Penzion "U HOLCŮ" disponuje ubytovací kapacitou 28lůžek s celoročním provozem. Dva nově zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje mají vlastní socialní zařízení a bezbariérový přístup. Ostatní pokoje mají sociální zařízení společné na patře (vybavené přebalovacím pultem, dětskou vaničkou, nočníky a fénem)... Součástí penzionu je útulná restaurace s domácí českou kuchyňí, otevřená denně dle potřeb klientů (točené pivečko, nealko nápoje, poháry, palačinky).. Restaurace disponuje odděleným prostorem pro kuřáky i nekuřáky. Součástí hospůdky je i dětský koutek. Zahrát si zde můžete stolní fotbálek, elek.šipky, petanque nebo kroket. Zapůjčíme Vám i některou ze stolních společenských her. V letních měsících můžete využití venkovního posezení se slunečníky, ohniště nebo gril s údírnou. V celém objektu se bezplatně připojíte přes WI-fi. Parkování zajištěno přímo před budovou. Za poplatek rádi ubytujeme i Vaše čtyřnohé miláčky.. Nabízíme ubytování za nízké ceny vhodné nejen pro rodiny s dětmi. Přijeďte se pokochat krásou zasněžených Jizerských hor a přesvědčit o kvalitách našich služeb. Těšíme se na Vás.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Známe lyžařské středisko TANVALDSKÝ ŠPIČÁK vzdálené 800m od našeho penzionu ,nabízí čtyřsedačkovou lanovku, šest lyžařských vleků o celkové délce tratí 4800 metrů. Součástí areálu je dětská lyžařská školička, proškolení instruktoři lyžování i snowboardingu, pujčovna a servis lyžařského vybavení.. Lyžařský vlek U Kapličky na Mariánské Hoře, vzdálen 1000m od našeho penzionu, nabízí své služby nenáročným milovníkům zimních sportů(délka vleku 260m, půldenní jízdné 120,-Kč). Jizerskohorská magistrála - více než 100km upravených běžeckých tratí vhodné pro začátečníky i pokročilé. Po domluvě Vás rádi odvezeme do lyžařského areálu i zpět.. V letních měsících jsme vyhledávaným místem pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, rybaření a toulky přírodou. Sportovní vyžití v nedalekém okolí: -golf, tenis, squash, horolezectví, kanoistika, rafting. Tipy na výlety: - zámek Sychrov, zámek Hrubá Skála, zámek Frýdlant. - hrad Kost, zřícenina hradu Trosky, Boskovské jeskyně. - Zoologická a botanická zahrada Liberec. - Aqua park a IQ park Babylon centrum Liberec. - Kozí farma s výletním vláčkem v Pěnčíně. - Dětský areál Štastná Země v Radvánovicích u Turnova. - Bobová dráha v Janově. - Bowling v Josefově Dole. Přijeďte nás navštívit do Albrechtic v Jiz.horách. Těšíme se na Vás
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz