Penzion U Holců - Poloha, Služby, Okolí

Penzion U Holců

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jak se k nám dostanete: Autem z Prahy po dálnici D1 na Ml.Boleslav a Liberec, sjezd na Jablonec nad Nisou.. Projedete Jabloncem n.N, Lučany n.N.. Ve Smržovce na náměstí odbočíte doleva a hned doprava směr Albrechtice v Jiz.horách. Po 2km sjezdu z kopce dolů pod žel.mostem ,přejedete mostek řiční a na křižovatce opět odbočíte doleva směr Albrechtice (Josefův Důl). V obci Albrechtice za poštou odbočíte doprava do kopce, po hlavní přes vesnici(cca 1,3km) u Penzionu LUCIE prudce doleva (navigační cedule), za penzionem Charlota doleva z kopce dolů zhruba 400m k nám. Souřadnice GPS: N 50°46.013 E 015° 16.557... V zimních měsících nezapomeňte na zimní pneumatiky a sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Náš rodinný Penzion "U HOLCŮ" disponuje ubytovací kapacitou 28lůžek s celoročním provozem. Dva nově zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje mají vlastní socialní zařízení a bezbariérový přístup. Ostatní pokoje mají sociální zařízení společné na patře (vybavené přebalovacím pultem, dětskou vaničkou, nočníky a fénem)... Součástí penzionu je útulná restaurace s domácí českou kuchyňí, otevřená denně dle potřeb klientů (točené pivečko, nealko nápoje, poháry, palačinky).. Restaurace disponuje odděleným prostorem pro kuřáky i nekuřáky. Součástí hospůdky je i dětský koutek. Zahrát si zde můžete stolní fotbálek, elek.šipky, petanque nebo kroket. Zapůjčíme Vám i některou ze stolních společenských her. V letních měsících můžete využití venkovního posezení se slunečníky, ohniště nebo gril s údírnou. V celém objektu se bezplatně připojíte přes WI-fi. Parkování zajištěno přímo před budovou. Za poplatek rádi ubytujeme i Vaše čtyřnohé miláčky.. Nabízíme ubytování za nízké ceny vhodné nejen pro rodiny s dětmi. Přijeďte se pokochat krásou zasněžených Jizerských hor a přesvědčit o kvalitách našich služeb. Těšíme se na Vás.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Známe lyžařské středisko TANVALDSKÝ ŠPIČÁK vzdálené 800m od našeho penzionu ,nabízí čtyřsedačkovou lanovku, šest lyžařských vleků o celkové délce tratí 4800 metrů. Součástí areálu je dětská lyžařská školička, proškolení instruktoři lyžování i snowboardingu, pujčovna a servis lyžařského vybavení.. Lyžařský vlek U Kapličky na Mariánské Hoře, vzdálen 1000m od našeho penzionu, nabízí své služby nenáročným milovníkům zimních sportů(délka vleku 260m, půldenní jízdné 120,-Kč). Jizerskohorská magistrála - více než 100km upravených běžeckých tratí vhodné pro začátečníky i pokročilé. Po domluvě Vás rádi odvezeme do lyžařského areálu i zpět.. V letních měsících jsme vyhledávaným místem pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, rybaření a toulky přírodou. Sportovní vyžití v nedalekém okolí: -golf, tenis, squash, horolezectví, kanoistika, rafting. Tipy na výlety: - zámek Sychrov, zámek Hrubá Skála, zámek Frýdlant. - hrad Kost, zřícenina hradu Trosky, Boskovské jeskyně. - Zoologická a botanická zahrada Liberec. - Aqua park a IQ park Babylon centrum Liberec. - Kozí farma s výletním vláčkem v Pěnčíně. - Dětský areál Štastná Země v Radvánovicích u Turnova. - Bobová dráha v Janově. - Bowling v Josefově Dole. Přijeďte nás navštívit do Albrechtic v Jiz.horách. Těšíme se na Vás
TOPlist