PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Holců

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v Jizerských Horách 273
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 423 564
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-uholcu.cz www.ceskehory.cz/penzion-uholcu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Rodinný penzion se nachází v klidné části obce Albrechtice v Jiz.horách, nedaleko lyžařského areálu Tanvaldský špičák. Celoroční provoz, kapacita 28 lůžek, pokoje s vlastním soc.zařízením i bez, útulná restaurace s domácí kuchyní, polopenze/plnápenze,dětský koutek, WI-FI, vlastní parkoviště


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jak se k nám dostanete: Autem z Prahy po dálnici D1 na Ml.Boleslav a Liberec, sjezd na Jablonec nad Nisou.. Projedete Jabloncem n.N, Lučany n.N.. Ve Smržovce na náměstí odbočíte doleva a hned doprava směr Albrechtice v Jiz.horách. Po 2km sjezdu z kopce dolů pod žel.mostem ,přejedete mostek řiční a na křižovatce opět odbočíte doleva směr Albrechtice (Josefův Důl). V... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Náš rodinný Penzion "U HOLCŮ" disponuje ubytovací kapacitou 28lůžek s celoročním provozem. Dva nově zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje mají vlastní socialní zařízení a bezbariérový přístup. Ostatní pokoje mají sociální zařízení společné na patře (vybavené přebalovacím pultem, dětskou vaničkou, nočníky a fénem)... Součástí penzionu je útulná restaurace s domácí... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Známe lyžařské středisko TANVALDSKÝ ŠPIČÁK vzdálené 800m od našeho penzionu ,nabízí čtyřsedačkovou lanovku, šest lyžařských vleků o celkové délce tratí 4800 metrů. Součástí areálu je dětská lyžařská školička, proškolení instruktoři lyžování i snowboardingu, pujčovna a servis lyžařského vybavení.. Lyžařský vlek U Kapličky na Mariánské Hoře, vzdálen 1000m od našeho... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: David Holec
Informace poskytnul: David Holec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz