Penzion U Boženky - Poloha, Služby, Okolí

Penzion U Boženky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vítejte v Beskydech v Penzionu U Boženky. Rádi bychom Vás přivítali v nově postaveném rodinném penzionu ve Viganticích, které se nachází 3 km od Rožnova pod Radhoštěm směrem na Hutisko-Solanec, Velké Karlovice. Nabízíme Vám ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s možnosti přistýlky a ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. V blízkém okolí jsou vhodné podmínky pro sportovní i volnočasové aktivity v zimním i letním období. Přijeďte za námi na Valašsko, těšíme se na Vás U Boženky.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v nově postaveném rodinném penzionu v klidné části obce Vigantice v Beskydech. K dispozici je 16 lůžek + 4 přistýlky ve dvou apartmánech a čtyřech pokojích. Apartmány jsou vybaveny kuchyní,koupelnou se sprchovým koutem a WC, samostatnou ložnicí se čtyřmi lůžky s možnosti přistýlky. Apartmány jsou umístěny v prvním patře a jsou vhodné i k dlouhodobému pobytu. Dva pokoje v přízemí jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Další dva pokoje v prvním patře jsou dvoulůžkové bez možnosti přistýlky. Každý apartmán i pokoj je vybaven LED TV, WIFI připojením k internetu a plně vybavenou kuchyňkou s lednicí,mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí, varnou deskou a nádobím. V přízemí je k dispozici společenská místnost s posezením u krbu. V letním období můžete využít venkovní kryté posezení s grilem a otevřeným ohništěm,zahradu a dětské hřiště. Dále je možno v letě využívat místní koupaliště.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí penzionu je vhodné k vycházkám do přírody,lesů,v blízkosti vede cyklostezka údolím Rožnovské Bečvy. Přímo v obci se nachází zrekonstruované koupaliště, vzdálené pět minut chůze. V okolí je mnoho lyžařských středisek. Autobusová zastávka je vzdálená asi 100 metrů.Přímo u penzionu je parkoviště pro 5-6 automobilů. Ve Viganticích jsou tři obchody a restaurace s nabídkou denního menu.
TOPlist