PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Blinků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v obci Dolní Bečva čtyři kilometry od malebného městečka Rožnov pod Radhoštěm. GPS souřadnice 49°27'29.129"N, 18°11'12.457"E
Vybavení a služby
Pension U Blinků nabízí celkem jednadvacet lůžek a čtyři přistýlky v pěti pokojích a dvou nadstandardně vybavených apartmánech 2+kk. Pokoje a apartmány v prvním patře jsou vybaveny vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou s WC. Dva dvoulůžkové pokoje v přízemí mají společné sociální zařízení s možností využít kuchyň ve společenské místnosti. Tyto pokoje jsou uzpůsobené pro vozíčkáře. Pro pořádání firemních či rodinných akcí je ideální prostorná společenská místnost s krbem, televizí s DVD přehrávačem, rádiem a výčepem s kuchyňským koutem. K venkovnímu relaxování jistě rádi využijete kryté posezení, gril a velkou zahradu, na níž se "vyřádí" především děti. Připraveno je pro ně hřištěm se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm. Zahrada je oplocena a směrována do další zeleně. Přes letní sezónu u nás funguje bufet, v němž si můžete objednat kromě jiného čepované pivo, nanuky, výborné polévky a další domácí pochutiny. Lyže či kola si můžete uschovat do garáže. Parkování je pak k dispozici přímo u pensionu. Wi-Fi internet je samozřejmostí.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rožnov pod Radhoštěm - bývalé lázeňské městečko proslavené Valašským muzeem v přírodě láká návštěvníky svou polohou v podhůří Beskyd a poklidným stylem života. www.roznov.cz • Valašské muzeum v přírodě - první skanzen v Československu (otevřen roku 1925) představuje návštěvníkům typickou valašskou architekturu i styl života starých Valachů. V muzeu se každoročně konají jarmarky, celodenní ukázky tradičních řemesel, masopustní a velikonoční obyčeje, ukázky praní prádla, hrnčířské nebo kovářské dny, setkání řezbářů, vánoční koledy a další slavnosti. www.vmp.cz Pustevny a Radhošť • Pověstmi opředená hora Radhošť vypínající se nad Rožnovem do výšky 1129 metrů se proslavila především sochou boha Radegasta od Albína Poláška a kaplí Cyrila a Metoděje. • Pustevny, z nichž vede hřebenová stezka na Radhošť, jsou známé díky typickým stavbám architekta Dušana Jurkoviče Maměnka a Libušín. www.skialpin.cz • Štramberk - město známe široko daleko nejen kvůli „štramberským uším“ (sladkému pečivu), ale také kvůli městské památkové rezervaci s hradem „trúbou“. www.mesto-stramberk.cz • Kopřivnice - rodiště Zdeňka Buriana či Emila Zátopka je známé především díky Technickému muzeu automobilky Tatra, ale najdou se zde i další zajímavosti (zřícenina hradu Šostýn, keltské sídliště Šutyrova studánka). www.koprivnice.cz • Hukvaldy - rozlehlá zřícenina hradu ze 13. století je dnes obklopena oborou se sochou slavné Lišky Bystroušky z opery Leoše Janáčka, který žil v přilehlé obci. Na hradě se každoročně konají hudební slavnosti Janáčkovy Hukvaldy. www.janackovy-hukvaldy.cz • Teplice nad Bečvou - město ležící na pradávné tzv. jantarové stezce je dnes známé díky svým lázním, jeskyním a nejhlubší propasti v Česku. www.teplicenb.infomorava.cz • Helfštýn - zřícenina hradu založeného ve 13. století láká tisíce diváků na každoroční setkání kovářů Hefaiston. www.helfstyn.cz • Lyžařská střediska - Pustevny - www.skialpin.cz, Soláň - www.solansedlo.cz, Horní Bečva - www.skisachovka.cz, Bílá - www.skibila.cz • Turistické trasy + cyklostezky
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz