Penzion u Andresů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kůsov je horská osada, která leží v blízkosti sportovního a lyžařského areálu Zadov - Churáňov mezi obcemi Stachy a Churáňov. Osada Kůsov leží v krásné a dosud zachovalé přírodě s čistým ovzduším v CHKO Šumava. Penzion je dostupný vlastním dopravním prostředkem, parkování zdarma u objektu. Vzdálenost Zadov (sedačková lanovka) 1,5 km, Stachy 4km, Vimperk 15km, České Budějovice 80km, Praha 150km, Plzeň 100km. Několikrát denně je zde přímé spojení s Prahou či Strakonicemi, a s jedním přestupem například s Plzní, Č.Budějovicemi, atd. Nejbližší vlakové nádraží je ve Vimperku – 15km.
Vybavení a služby
Nově postavený příjemný rodinný penzion má čtyři apartmány a spol. místnost s krbem.Každé apartmá 2+1 má obývací pokoj s kvalitně vybavenou kuchyní, jídelním koutem, posezením, dvě dvoulůžkové ložnice a sociální zařízení. V každém je možnost dvou přistýlek. U objektu je k dispozici úschovna lyží a kol. V zimě je možné zajistit výuku lyžování dětí i dospělých.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí se nachází lyžařský areál Zadov - Churáňov: 7 sjezdovek s délkou více než 5km, pravidelně strojově upravované běžecké tratě, U rampa pro snowboarding, a spousta dalšího sportovního a kulturního vyžití. V letních měsících lze využít kvalitní cyklotrasy, turistické a naučné ztezky v Národním parku Šumava. Okolí penzionu je vhodné pro houbaření i pro klidnou relaxaci.
TOPlist