Poloha a dosažitelnost

Penzion Sykovec se nachází na okraji obce Tři Studně. Penzion má vlastní parkoviště a nachází se v lesoparku o rozloze 22 tis.m2.

  Vybavení a služby

Objekt penzionu byl postaven v roce 1938 a svou architekturou patří k nejzajímavějším objektům v okolí. V penzionu se nachází celoročně otevřená vinárna pro 40 osob, restaurace s tanečním sálem pro 70 osob a druhý výčep pro 30 osob. Penzion má vlastní kuchyni, kde se vaří jak hotovky, tak i minutková jídla. Ubytování je v třech podlažích penzionu, kde v nejvyšším patře se nachází 8 dvoulůžkových pokojů tzv. "turistické třídy", kde sociální zařízení je společné. V ostatních dvou ubytovacích patrech jsou sociální zařízení na každém pokoji. K penzionu patří také čtyři čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením cca 50m od hlavní budovy. Ve všech prostorách penzionu je možné se připojit k WiFi síti, v přízemí se nachází rodinná sauna, kulečníkový stůl (billiard) a elektronické šipky a lyžárna/kolárna. V prvním patře se nachází přednáškový/taneční sál se společným televizním koutkem s plasma televizí o úhlopříčce 136cm. V těsné blízkosti hlavní budovy je venkovní gril, travnaté hřiště na malou kopanou, ohniště, dětské prolézačky a původní hřiště na volejbal/nohejbal.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Na rybníku Sykovec je možné provozovat sportovní rybolov, ve vzdálenosti do 500m se nachází venkovní bazén, tenisové kurty i vnitřní bazén. Penzion se nachází ve vzdálenosti do 4km od areálu, kde probíhalo Mistrovství světa v Biatlonu 2013.

Zpět


TOPlist
  Penzion Sykovec Tři Studně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Sykovec
Ceník ubytování a stravování