Penzion Sucháč

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Sucháč se nachází pod Ještědem, na jižní straně Ještědského pohoří, v krásné přírodě, v kraji Karolíny Světlé, na pokraji Ralské pahorkatiny.
Vybavení a služby
Celý Sucháč je stylizován do dobového a starožitného stylu, který navozuje příjemnou, domácí atmosféru. Útulná, stylová restaurace penzionu Sucháč nabízí 20 míst k sezení. Penzion je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro aktivní sportovce. Nachází se zde 3 pokoje s možností až 15 lůžek. Pokoje v penzionu Sucháč v Osečné jsou variabilní a nabízí až 5 lůžek na jednom pokoji. SUCHÁČ disponuje dvěma koupelnami se sprchovým koutem a WC. Pro děti je k dispozici dětská postýlka a krmící židlička. V zimním období se můžete ohřát u krbu ve společ. místnosti a pochutnat si na domácích koláčích s kávou či čajem. V létě našim hostům nabízíme zázemí našeho penzionu pod Ještědem s přilehlou loukou. Můžete zde odpočívat, grilovat, nebo vařit v kotlíku na otevřeném ohništi, či opékat buřty. Součástí penzionu je venkovní terasa s posezením a obsluhou. Parkování u penzionu a úschovna kol (lyží) je samozřejmostí a je v ceně pobytu. Wifi pro naše hosty je zdarma. Rádi zajistíme na míru školní srazy, teambuildingy, narozeninové oslavy, rauty, svatby i školení... DĚTI VÍTÁNY. Domácí zvířata po dohodě za poplatek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě hosté jistě ocení blízkost lyžařských areálů a běžkařských stop. V létě nabízí kraj pod Ještědem spoustu cyklistických i pěších cílů.
TOPlist