Penzion Stanský mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na okraji vesničky Stan u Hlinska v Čechách. Dosažitelnost autem přímo k pensionu, vlaková i autobusová zastávka v obci Stan 1km.
Vybavení a služby
Náš penzion Vám kromě ubytování nabízí příjemné posezení ve stylově vybavené společenské místnosti s kachlovými kamny a barem s výčepem. Tato stylově vybavená místnost – bývalá mlýnice, Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin, svatbu, či firemní večírek. Z mlýnice je přístup také na zastřešenou venkovní terasu, která nabízí příjemné letní posezení s výhledem do okolní přírody. Od léta roku 2010 mohou naši hosté využívat venkovní bazén s posezením. Dětem je pak k dispozici dětské hřiště s domečkem a skluzavkou, houpačky a pískoviště. Naši hosté mají k dispozici kolárnu a také je možné si u nás kola zapůjčit. Dále nabízíme připojení k internetu v každém apartmánu. Pro ty, kteří rádi grilují je připraven venkovní gril, dále žulový kámen a ohniště s posezením. Dle požadavků našich hostů rádi domluvíme služby masérky, která za Vámi přijede přímo do našeho penzionu. A vězte, že umí, mám ji dlouhodobě vyzkoušenou na vlastním těle. Dále si přímo v našem penzionu můžete zakoupit med a ostatní produkty od místního Mistra včelaře, který získal ocenění – Zlatou medajli - Nejlepší med roku 2008. V neposlední řadě Vám u nás samozřejmě bude k dispozici to nejdůležitější a to jsou klidné procházky po lesích, loukách, zdejší přírodou a pobyt na čerstvém vzduchu. Parkování Vašich aut je možné přímo u objektu penzionu zdarma. Ve vnitřních prostorách celého penzionu je zakázáno kouření. Pes – po dohodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Koupání venkovní bazén přímo u penzionu Celoroční koupání poskytuje krytý plavecký bazén v Hlinsku Krytý plavecký bazén a koupaliště ve Skutči - tobogán Letní koupaliště Horní Bradlo Koupaliště Slatiňany Koupaliště Konopáč Sečská přehrada lom Srní Lyžování Vzhledem k nadmořské výšce Hlinecka, panují u nás v zimním období příznivé sněhové podmínky. Lyžařské areály se nachází v Hlinsku – 3 km, v Trhové Kamenici – 7 km, ve Svratce 12km. V případě nepříznivých sněhových podmínek jsou lyžařské svahy zasněžovány uměle, pomocí sněžných děl. Zalyžovat si můžete nejen na sjezdovkách, ale i na běžeckých lyžích. Běžecké trasy, obklopené zimní zasněženou krajinou, protínají okolí našeho penzionu "křížem krážem". Golf Stále více vyhledávaným sportem je golf. Ve Svobodných Hamrech ( 4 km od našeho penzionu ) a ve Svratouchu ( 13 km ) je pro příznivce tohoto sportu k dispozici devítijamkové golfové hřiště. Jezdectví Ten, kdo se rád dívá na okolní krajinu z koňského sedla, může navštívit jezdecký a výcvikový oddíl ve Svobodných Hamrech ( 4 km ).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz