Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na okraji vesničky Stan u Hlinska v Čechách. Dosažitelnost autem přímo k pensionu, vlaková i autobusová zastávka v obci Stan 1km.

  Vybavení a služby

Náš penzion Vám kromě ubytování nabízí příjemné posezení ve stylově vybavené společenské místnosti s kachlovými kamny a barem s výčepem. Tato stylově vybavená místnost – bývalá mlýnice, Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin, svatbu, či firemní večírek. Z mlýnice je přístup také na venkovní terasu, která nabízí příjemné letní posezení s výhledem do okolní přírody. Od léta roku 2010 mohou naši hosté využívat kryté posezení. Dětem je pak k dispozici dětské hřiště s domečkem a skluzavkou, houpačky a pískoviště. Naši hosté mají k dispozici kolárnu a také je možné si u nás kola zapůjčit. Dále nabízíme připojení k internetu v každém apartmánu. Pro ty, kteří rádi grilují je připraven venkovní gril, dále žulový kámen a ohniště s posezením. Dle požadavků našich hostů rádi domluvíme služby masérky, která za Vámi přijede přímo do našeho penzionu. A vězte, že umí, mám ji dlouhodobě vyzkoušenou na vlastním těle. Dále si přímo v našem penzionu můžete zakoupit med a ostatní produkty od místního Mistra včelaře, který získal ocenění – Zlatou medajli - Nejlepší med roku 2008. V neposlední řadě Vám u nás samozřejmě bude k dispozici to nejdůležitější a to jsou klidné procházky po lesích, loukách, zdejší přírodou a pobyt na čerstvém vzduchu. Parkování Vašich aut je možné přímo u objektu penzionu zdarma. Ve vnitřních prostorách celého penzionu je zakázáno kouření. Pes – po dohodě, pouze malá plemena.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Koupání Celoroční koupání poskytuje krytý plavecký bazén v Hlinsku Krytý plavecký bazén a koupaliště ve Skutči - tobogán Letní koupaliště Horní Bradlo Koupaliště Slatiňany Koupaliště Konopáč Sečská přehrada Lyžování Vzhledem k nadmořské výšce Hlinecka, panují u nás v zimním období příznivé sněhové podmínky. Lyžařské areály se nachází v Hlinsku – 3 km, v Trhové Kamenici – 7 km, ve Svratce 12km. V případě nepříznivých sněhových podmínek jsou lyžařské svahy zasněžovány uměle, pomocí sněžných děl. Zalyžovat si můžete nejen na sjezdovkách, ale i na běžeckých lyžích. Běžecké trasy, obklopené zimní zasněženou krajinou, protínají okolí našeho penzionu "křížem krážem". Golf Stále více vyhledávaným sportem je golf. Ve Svobodných Hamrech ( 4 km od našeho penzionu ) a ve Svratouchu ( 13 km ) je pro příznivce tohoto sportu k dispozici devítijamkové golfové hřiště. Jezdectví Ten, kdo se rád dívá na okolní krajinu z koňského sedla, může navštívit jezdecký a výcvikový oddíl ve Svobodných Hamrech ( 4 km ).

Zpět


TOPlist
  Penzion Stanský mlýn Hlinsko v Čechách, Stan
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Stanský mlýn
Ceník ubytování a stravování