Penzion Stachy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěný 150m od centra obce Stachy, 7,5km od lyžařského střediska Zadov. Je to penzion s 5-ti pokoji a kapacitou 17 lůžek.V blízkém okolí jsou obchody, aut. nádraží, lékař, lékárna. Je zde výborný bod na turictické či cyklistické výlety.
Vybavení a služby
Pokoje jsou vybavené jednoduše. Každý pokoj má svou sprchu a toaletu. Jeden pokoj má balkón, 4 pokoje výhled na obec.k dispozici jsou 2x 2 lůžkový, 1x 3lůžkový, 1x 4lůžkový a 1x 5-ti lůžkový pokoj s možností přistýlky. Pokoje jsou nekuřácké. V letním období je možnost posezení na terase. K penzionu je připojena restaurace kde je možnost snídaní, obědů a večeří a posezení. V restauraci je internetové připojení wi-fi. Parkování u penzionu zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí velké množství přírodních, kulturních i historických zajímavostí. 7km vzdálený lyžařský areál Zadov nabízí několik lyžařských vleků, sedačkovou lanovku, upravené běžecké tratě s návazností na trasy po celém národním parku Šumava a lanovou dráhu. Koupání v létě je možné na koupališti v Rohanově (cca 8km).
TOPlist