Penzion St. Leonhard***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion naleznete v klidné části Šumavy na samotě, cca 25km od Klatov směr Nýrsko, Všeruby, za obcí Chudenín cca 1km. Dostupnost výborná, opravené asfaltové silnice.
Vybavení a služby
Penzion je tříhvězdičkový, nabízí ubytování v 1x jednolůžkovém, 12x dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek a 2x apartmá, vše vybavené TV/SAT, minibar, balkon, WC, sprcha, fen na vlasy. Apartmány mají vany. V penzionu je vnitřní bazén se slanou vodou, terasa se solární sprchou, vnitřní sauna (parní a suchá). Bar s kachlovým krbem, stylová restaurace s letní terasou. Pro děti dětská hernička a venkovní hřiště, v létě pro děti projížďky na koníkovi. Hopsající poníci PONNIE a spousta dalších atrakcí. Parkoviště. Za penzionem rybník a nádherná příroda. Naučná stezka pro děti. Šlapadlo. Milovníci koní mohou přivézt i své miláčky do jezdeckého areálu, vnitřní i venkovní boxy na ustájení, krytá hala 40x20m se zrcadly, venkovní jízdárna. Výběhy.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto - v okolí penzionu najdete turistické trasy, cyklostezky, přírodu pro relax i sport - bowling, solárium, tenis, golf... Zima - penzion leží v blízkosti 3 velkých lyžařských středisek - Špičák, Gross Arber, Hohen Bogen. Cca 15 km i běžkařské stopy. Nově v Nýrsku SKI areál se zasněžováním a kluziště na bruslení s přírodním ledem. In-line dráha 1200m.
TOPlist