TOPlist

Penzion Sluneční stráň

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Sluneční stráň jsou umístěny v klidném centru obce - jihozápadní svah s výhledem na ski-areál Bedřichov a 200 metrů od stadionu. GPS loc: 50°47'33"N, 15°8'32"E
Vybavení a služby
Apartmán č. 1: prostorné komfortně zařízené 2+kk (44 m2) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (chladnička s mrazničkou, myčka nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vybavení) a jídlením stolem, ložnice s celkem třemi lůžky (dvojlůžko + lůžko) a koupelna. Apartmán č. 2-5: prostorné komfortně zařízené 3+kk (54 m2) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (chladnička s mrazničkou, myčka nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, vybavení) a jídlením stolem, ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, koupelna. K dispozici - připojení Wi-Fi, DVD s TV, lyžárna / kolárna / kočárkárna, parkoviště přímo u objektu, venkovní ohniště, kryté sezení s grilem - vše v ceně pobytu. Ostaní info - plně nekuřácký objekt, s přezouvání v celém objektu, bez možnosti domácích zvířat = čisté prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází na velké slunné zahradě s dětským hřištěm, venkovním ohništěm a krytým místem pro posezení s rodinou a přáteli. Ski-areál Bedřichov ve vzdálenosti 0,5km, běžecké tratě s hlavním nástupním místem Jizerské magistrály pak 0,2 km. Na stejném místě jsou umístěné tenisové antukové kurty a začínají cyklotrasy. Dále pak do vzdálenosti 1 km několik restaurací, bowling, pošta a 2 prodejny potravin, koupaliště Dolina. Ze vzdálenějších cílů pak stojí za zmínku rozhledna Královka (vrchol Nekras 859mnm; 1,5km), Šámalová chata na Nové louce (3 km), přehradní nádrž Černá Nisa (4km), přehradní nádrž Josefův Důl (4km), bobová dráha Janov nad Nisou (5km), bazén s tobogány v Jablonec nad Nisou a Liberci, botanická a zoologická zahrada Liberec (10km), televizní vysílač Ještěď (1012mnm; 15km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz