PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Slatina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Slatina se nachází v malebné vesničce Horní Lipová, která je centrem turistických tras i lyžařských center. Vlakové spojení - cca 2km zastávka Horní Lipová. Autobusové spojení- z Jeseníku zastávka Lipová - Lázně/pošta - 50m od penzionu.
Vybavení a služby
K dispozici dvojlůžkové pokoje s balkonem, tří a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou, skříněmi, TV, WiFi a lampičkami. Situování pokojů umožňuje ubytovat skupiny hostů (20 až 30) v jednotlivých patrech budovy. Parkování přímo u penzionu. Čistotného a poslušného psa můžete vzít s sebou. Recepce a lobby bar k dispozici od 15:00-23:00 hod. Snídaně je podávána formou bufetu. Večeři nabízíme formou servírovaného 2 chodového menu. Hotelovým hostům je k dispozici: společenská místnost pro 20 až 40 osob (TV, DVD, plátno atd.), stolní fotbálek, ping pong, šipky, dětská herna, sauna, vířivka, zdarma zápujčka sportovních potřeb, dětské hřiště, tenisový kurt, letní bazén, ohniště, relaxační křesla a sítě, letní bar atd.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální podmínky pro letní turistiku pěšky i na kolech. Jedinečný a velmi oblíbený samoobslužný Lesní bar 4,5km pěší chůzí od penzionu, mini ZOO - Faunapark 1km, v okolí hrady, zámky, jeskyně Na pomezí, horská hřebenovka Šerák, Ramzová - motokáry, Petříkov - bobová dráha, Červenohorské sedlo, Praděd, Rejvíz - mechové jezírko, Zlaté Hory - Zlatorudné mlýny. Možnost houbaření. V zimě v okolí 1km vleky a lanovky s různou obtížností, lyžařské školy, možnost skibusu od 6 osob, zasněžování, noční lyžování. Upravené běžecké trasy, v létě je v okolí mnoho cyklistických i turistických tras - nově Lipovské a Rychlebské stezky s půjčovnou kol a koloběžek.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz