Penzion Semerink - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Semerink

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Semerink se nachází přímo v jizerskohorském středisku Severák nad Janovem n. Nisou. V blízkosti další střediska Bedřichov a Špičák. Autem se dostanete do penzionu v kteroukoli roční dobu, v zimě je silnice perfektně udržována a sypána. Parkování přímo u penzionu. Vlakem se da jet do Rychnova n. Nisou nebo Liberce a odtud pokračovat tramvají nebo autobusem do Janova n. Nisou a odtud autobusem přímo do střediska Severák (pouze všední dny).
Vybavení a služby
Penzion má 3 apartmány, skládající se z kuchyňky, menší obývací místnosti se sedacím koutem, TV, SAT, INTERNET, skříní, ledničkou, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a WC. Dále dva čtyřlůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením, ledničkou, TV, SAT, INTERNET a dva čtyřlůžkové (v jednom možnost přistýlky). Tyto pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě TV, SAT, INTERNET (2x WC, koupelnu se 2 umyvadly a 2 sprchovými kouty). Dále je zde vybavená velká kuchyně s nádobím, mikrovlnkou, varnou konvicí, kávovarem, topinkovačem a velkou lednicí. Možnost si připravit snídani nebo uvařit jídlo, jinak na objednání poskytujeme snídaně, k dispozici je i pití. Společenská místnost má krb, v objektu je i sauna, lyžárna a úschovna kol. V létě je možné posedět na terase nebo u venkovního ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě je 10 lyžařských vleků jak pro začínající lyžaře, tak pro pokročilejší, je denně organizována lyžařská školka. Je možno si vypůjčit koně, nebo se nechat svést na saních nebo povozu. Do 400m od penzionu je 6 restaurací, kiosky, půjčovny lyží, snowbordů, horských kol atd. Ideální jsou zde podmínky pro turistiku jak pěší, tak cykloturistiku i běžky. V nedalekém Jablonci, Bedřichově a Liberci je možnost veškerého sportovního vyžití.
TOPlist