Penzion Savoy - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Savoy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion v Jizerských horách, do kterého vás srdečně zveme se nachází v obci Josefův Důl 24km od Liberce, 12km od Jablonce nad Nisou a 100km směrem od Prahy. Leží v nadmořské výšce 625m.n.m. na severu Čech v Libereckém kraji. Díky svému umístění v malebném údolí uprostřed lesů a hor, je vyhledávaný především milovníky horských kol, pěší turistiky, sjezdového a běžeckého lyžování. Místní okolí je vyhlášeným rájem motorkářů a je doslova protkáno horskými cestami s množstvím přírodních úkazů, řadou vyhlídek, rozhleden, hradů a zámků. Jizerské hory lákají především svou krásnou přírodou, bohatými lesy, velkým množstvím říčních toků a stále ještě čistým ovzduším.
Vybavení a služby
Penzion má kapacitu 54 lůžek ve čtřinácti kompletně zařízených pokojích. Pokoje jsou 2–6 lůžkové s vlastním sociálním zařízením, bezdrátovým Internetem. Penzion má vlastní restaurační zařízení s kapacitou 41 míst, kulturní místnost, dětský koutek, lyžárnu a prostor pro uložení bicyklů. Penzion má vlastní parkoviště, přímo před objektem. Restaurace a penzion je nekuřácký. Je vhodný především pro rodiny s dětmi, turistické skupiny, ale také pro pořádání rodinných oslav, rautů, svateb, podnikových večírků, firemních školeni a všechny ty, kteří si potřebují odpočinout, relaxovat, zlepšit zdravotní stav, získat kondici a načerpat nových sil.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci naleznete: fotbalové hřiště, tenisové a volejbalové kurty, bowling a multifunkční sportovní plochu. Pro skupiny cvičící aerobik je možnost pronajmout místní tělocvičnu, která je vzdálena 250 metrů od penzionu. Dále je k dispozici rozlehlá upravovaná louka u penzionu (fotbal, badminton, opalování). Nabízíme zapůjčení tenisových raket, líného tenisu, badmintonu, fotbalových a volejbalových míčů. Lyžařský areál Bukovka (lyžařská škola) vzdálenost 350m, délka 950m. Pro milovníky cykloturistiky a běžecké stopy nabízí Jizerské hory velké množství tras. Jizerská magistrála je nejstarší upravovaná stopa v České republice a její délka je zhruba 140km. Vrcholem bývá závod Jizerská padesátka (www.jiz.50.cz), který se pravidelně jezdí v lednu.Obdobou tohoto závodu v letním období je cyklistický Nova Author Cup (www.novaauthorcup.cz), který se koná v říjnu. Délka cyklistických tras v Jizerských horách je zhruba 320km, takže si vybere opravdu každý.
TOPlist