Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion v Jizerských horách, do kterého vás srdečně zveme se nachází v obci Josefův Důl 24km od Liberce, 12km od Jablonce nad Nisou a 100km směrem od Prahy. Leží v nadmořské výšce 625m.n.m. na severu Čech v Libereckém kraji. Díky svému umístění v malebném údolí uprostřed lesů a hor, je vyhledávaný především milovníky horských kol, pěší turistiky, sjezdového a běžeckého lyžování. Místní okolí je vyhlášeným rájem motorkářů a je doslova protkáno horskými cestami s množstvím přírodních úkazů, řadou vyhlídek, rozhleden, hradů a zámků. Jizerské hory lákají především svou krásnou přírodou, bohatými lesy, velkým množstvím říčních toků a stále ještě čistým ovzduším.

  Vybavení a služby

Penzion má kapacitu 54 lůžek ve čtřinácti kompletně zařízených pokojích. Pokoje jsou 2–6 lůžkové s vlastním sociálním zařízením, bezdrátovým Internetem. Penzion má vlastní restaurační zařízení s kapacitou 41 míst, kulturní místnost, dětský koutek, lyžárnu a prostor pro uložení bicyklů. Penzion má vlastní parkoviště, přímo před objektem. Restaurace a penzion je nekuřácký. Je vhodný především pro rodiny s dětmi, turistické skupiny, ale také pro pořádání rodinných oslav, rautů, svateb, podnikových večírků, firemních školeni a všechny ty, kteří si potřebují odpočinout, relaxovat, zlepšit zdravotní stav, získat kondici a načerpat nových sil.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V obci naleznete: fotbalové hřiště, tenisové a volejbalové kurty, bowling a multifunkční sportovní plochu. Pro skupiny cvičící aerobik je možnost pronajmout místní tělocvičnu, která je vzdálena 250 metrů od penzionu. Dále je k dispozici rozlehlá upravovaná louka u penzionu (fotbal, badminton, opalování). Nabízíme zapůjčení tenisových raket, líného tenisu, badmintonu, fotbalových a volejbalových míčů. Lyžařský areál Bukovka (lyžařská škola) vzdálenost 350m, délka 950m. Pro milovníky cykloturistiky a běžecké stopy nabízí Jizerské hory velké množství tras. Jizerská magistrála je nejstarší upravovaná stopa v České republice a její délka je zhruba 140km. Vrcholem bývá závod Jizerská padesátka (www.jiz.50.cz), který se pravidelně jezdí v lednu.Obdobou tohoto závodu v letním období je cyklistický Nova Author Cup (www.novaauthorcup.cz), který se koná v říjnu. Délka cyklistických tras v Jizerských horách je zhruba 320km, takže si vybere opravdu každý.

Zpět


TOPlist
  Penzion Savoy Josefův Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Savoy
Ceník ubytování a stravování