TOPlist

Penzion Rudolf

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion v malebné vesničce Rudolfov (Liberec) v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova (2km) a centra Liberce (4km). Příjezd autem přes Liberec směr Bedřichov nebo přes Jablonec nad Nisou a Bedřichov. Pokud nejedete autem, je možné předem domluvit dopravu od nádraží anebo: Autobusem MHD č.18 ze stanice Fügnerova do stanice Hasičská zbrojnice. Autobusem ČSAD Liberec-Bedřichov z autobusového nádraži do stanice Hasičská zbrojnice. Parkování přímo u penzionu na kamerami hlídaném parkovišti - zdarma.
Vybavení a služby
Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pěti-lůžkových pokojích s předsíní a s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji je lednička, nejen na dětské dobroty a televize. Nabízíme možnost zapůjčení DVD přehrávače. Pokoje jsou prostorné i pro dětské postýlky. Na chodbě je k dispozici mikrovlnná trouba a varná konvice. Po celém penzionu je WiFi zdarma. Zapůjčení dětské postýlky, nočníku, vaničky je lépe domluvit již při rezervaci.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto, jaro, podzim jsou zde synonymem pro turistiku, cyklistiku, poznávání krásné přírody Jizerských hor, historických zajímavostí, ale i odpočinek v podobě posezení na terase nebo her v areálu penzionu (míčové hry, kuželky, dětské hřiště). Zima tu na známých tratích Jizerské padesátky nabízí vyžití běžkařům, lyžařské areály (Bedřichov, Ještěd, Tanvaldský Špičák) nabízejí sjezdové tratě začínajícím i zkušeným lyžařům a snowboardistům. Před penzionem Rudolf je autobusová zastávka linky MHD zajišťující spojení mezi Bedřichovem a centrem Liberce.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz