PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Rudolfov » Penzion Rudolf

Penzion Rudolf

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liberec, Rudolfov
Adresa: 
U Vleku 53, 46014 Liberec-Rudolfov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-rudolf
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion Rudolf se nachází v malebné vesničce Rudolfov (Liberec) v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova a centra Liberce. Ideální místo pro dovolenou nebo víkend s dětmi, ale i k pořádání školení, rodinných oslav a různých večírků.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion v malebné vesničce Rudolfov (Liberec) v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova (2km) a centra Liberce (4km). Příjezd autem přes Liberec směr Bedřichov nebo přes Jablonec nad Nisou a Bedřichov. Pokud nejedete autem, je možné předem domluvit dopravu od nádraží anebo: Autobusem MHD č.18 ze stanice Fügnerova do stanice Hasičská zbrojnice. Autobusem ČSAD... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pěti-lůžkových pokojích s předsíní a s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji je lednička, nejen na dětské dobroty a televize. Nabízíme možnost zapůjčení DVD přehrávače. Pokoje jsou prostorné i pro dětské postýlky. Na chodbě je k dispozici mikrovlnná trouba a varná konvice. Po celém penzionu je WiFi... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Léto, jaro, podzim jsou zde synonymem pro turistiku, cyklistiku, poznávání krásné přírody Jizerských hor, historických zajímavostí, ale i odpočinek v podobě posezení na terase nebo her v areálu penzionu (míčové hry, kuželky, dětské hřiště). Zima tu na známých tratích Jizerské padesátky nabízí vyžití běžkařům, lyžařské areály (Bedřichov, Ještěd, Tanvaldský Špičák)... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hereš Jan
Informace poskytnul: Hereš Jan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz