Penzion a restaurace U Vyhlídky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je situován v obci Dolní Chřibská která leží na rozhraní NP Českého Švýcarska a Lužických hor. Obec se nachází blízko nově postaveného centra Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Díky své lokaci v klidné části obce je snadno přístupný z hlavních tras od Prahy, Liberce a nedalekého Děčína. Uprostřed krásné krajiny můžete pořádat jak pěší výlety, tak i podniknout výlet na kolech a v zimě poznat okolí spolu s dalšími vyznavači bílé stopy.
Vybavení a služby
Penzion prošel kompletní rekonstrukcí a disponuje vlastní ubytovací kapacitou, restaurací a salonkem pro 40 osob, venkovní terasou, dětským hřištěm a kurtem pro sportovní aktivity. V naší restauraci Vám nabídneme příjemné posezení a vybrat si můžete z pečlivě připraveného jídelního a nápojového lístku. Penzion U Vyhlídky nabízí ubytování ve 12-ti zcela nově zrekonstruovaných pokojích a dvou rodinných apartmánech se samostatným vchodem. Celková kapacita ubytování je 40 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a sprchovým koutem. Pokoje jsou členěny jako dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové s různým rozmístěním lůžek - manželská postel či oddělená lůžka. Na vyžádání lze pokoj vybavit dětskou postýlkou. Po dohodě lze ubytovat i Vaše čtyřnohé mazlíčky. Pro uložení kol a sportovních potřeb je k dispozici samostatná místnost a automobil můžete ponechat na parkovišti jenž je umístěné uvnitř areálu - to vše monitorováno kamerovým systémem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Uprostřed krásné krajiny můžete pořádat jak pěší výlety, tak i podniknout výlet na kolech do nedalekého Českosaského Švýcarska a Lužických hor. Můžete navštívit Hřensko, Pravčickou bránu, nedaleký hrad Tolštejn, rozhlednu na Jedlové či větrný mlýn v Horním Podluží. Také můžete navštívit nedaleký Dolský mlýn jenž se nachází nedaleko Jetřichovic v srdci NP České Švýcarsko. Okolí Vašeho pobytu prolíná nespočet cyklostezek a značených turistických tras.
TOPlist