Penzion a Restaurace Hranice Hřensko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Najdete nás na hranicích s Německem v údolí řeky Labe v oblasti pískovcových skal. Náš kraj láká k procházkám a výletům po krásách Národního parku České Švýcarsko. Výlety lze podnikat pěší turistikou i na kole. Penzion se nachází v klidné části Hřenska, do centra obce dojdete příjemnou procházkou proti proudu řeky Labe za 10 minut. V blízkosti se nacházejí i známé soutěsky na řece Kamenici, kam dojdete za 20 minut. Nedaleko se nachází i velice známý skalní útvar Pravčická brána. U penzionu se nachází terasa, která vám poskytne příjemné posezení s pohledem do údolí Labe kde proplouvají výletní lodě. V těsné blízkosti máme čerpací stanici, směnárnu a free shop. V obci není bankomat!
Vybavení a služby
V penzionu máme dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastní sprchou (WC je společný). K ubytování se zahrnuje polopenze, snídaně formou bufetu a k večeři máte výběr ze tří jídel, polévku a salát (výběr u snídaně!). V objektu je také restaurace kde je po celý den otevřeno.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V blízkosti jsou možné výlety na nedaleké soutěsky, Pravčickou bránu, Dolský mlýn, Golf Janov, Jízdárna Všemily, výlety lodí po řece Labi, děčínský aquapark, německá skalní pevnost Königstein, termální lázně Bad Schandau.
TOPlist