TOPlist

Penzion a Restaurace Hranice Hřensko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Najdete nás na hranicích s Německem v údolí řeky Labe v oblasti pískovcových skal. Náš kraj láká k procházkám a výletům po krásách Národního parku České Švýcarsko. Výlety lze podnikat pěší turistikou i na kole. Penzion se nachází v klidné části Hřenska, do centra obce dojdete příjemnou procházkou proti proudu řeky Labe za 10 minut. V blízkosti se nacházejí i známé soutěsky na řece Kamenici, kam dojdete za 20 minut. Nedaleko se nachází i velice známý skalní útvar Pravčická brána. U penzionu se nachází terasa, která vám poskytne příjemné posezení s pohledem do údolí Labe kde proplouvají výletní lodě. V těsné blízkosti máme čerpací stanici, směnárnu a free shop. V obci není bankomat!
Vybavení a služby
V penzionu máme dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastní sprchou (WC je společný). K ubytování se zahrnuje polopenze, snídaně formou bufetu a k večeři máte výběr ze tří jídel, polévku a salát (výběr u snídaně!). V objektu je také restaurace kde je po celý den otevřeno.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V blízkosti jsou možné výlety na nedaleké soutěsky, Pravčickou bránu, Dolský mlýn, Golf Janov, Jízdárna Všemily, výlety lodí po řece Labi, děčínský aquapark, německá skalní pevnost Königstein, termální lázně Bad Schandau.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz