Poloha a dosažitelnost

Penzion ReBarbora se nachází v obci Hrabětice v Jizerských horách, která spojuje rekreační a lyžařská střediska Severák a Bedřichov.

  Vybavení a služby

Milé maminky a tatínkové! Vítáme Vás na stránkách rodinného penzionu ReBarbora, ve kterém už přes 9 let srdečně vítáme rodiny s dětmi. Ubytování a okolí penzionu vám zaručí dostatek soukromí a prostoru pro Vaši rodinu s dětmi nebo partu přátel. Ubytování s dětmi v penzionu probíhá ve formě pronájmu celého objektu s možností vlastního vaření v moderně vybavené kuchyni. Penzion je nekuřácký a přizpůsoben tak, aby Vaše ubytování s dětmi bylo nejen radostné ale také bezpečné. S dětmi máte možnost využít louky a lesy, které se nacházejí hned vedle penzionu a uskutečnit jim zajímavé hry v přírodě. Součástí objektu je pozemek o rozloze 10000m2, na kterém je možné připravit dětem aktivní zábavu. Pro odpočinek a posezení je připravena terasa s výhledem na Jizerské hory, nebo ohniště s možností grilování. Penzion ReBarbora je zařízen pro 19 osob, po domluvě je možné přidat dětskou postýlku nebo počet lůžek upravit. V penzionu je pro Vás připraveno celkem pět pokojů, dvou až pěti lůžkových s možností přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Připojení k internetu Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.  Rekreace a služby v okolí

Jizerské hory v zimě - Jizerské hory a lokalita penzionu ReBarbora Vám umožní uskutečnit ubytování celoročně. Sportovní nadšenci mohou využít blízkosti Lyžařských areálů Bedřichov a Severák a užít si lyžování nebo horskou turistiku na zasněžených svazích Jizerských hor. Pro hosty, kteří se rozhodnou raději odpočívat, je tu připraven bohatý program v nedaleko vzdáleném Liberci či Jablonci nad Nisou. Návštěvou Libereckého aquaparku proměníte svůj zimní pobyt v relaxační. • Jizerské hory v létě - Jizerské hory nabízí v letních měsících mnoho sportovních a relaxačních možností. Milovníci turistiky a rekreace mají možnost využít mnoho turistických tras a cyklostezek v okolí. V průběhu ubytování v Jizerských horách můžete uskutečnit celodenní výlety a navštívit mnoho zajímavých míst v okolí. Po náročném dni si můžete dopřát odpočinkové posezení na terase s krásným výhledem. Našim cílem je poskytnout zákazníkům bezproblémový pobyt na horách!

Zpět


TOPlist
  Penzion ReBarbora Bedřichov, Pod Královkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion ReBarbora
Ceník ubytování a stravování