Penzion ReBarbora

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion ReBarbora se nachází v obci Hrabětice v Jizerských horách, která spojuje rekreační a lyžařská střediska Severák a Bedřichov.
Vybavení a služby
Milé maminky a tatínkové! Vítáme Vás na stránkách rodinného penzionu ReBarbora, ve kterém už přes 9 let srdečně vítáme rodiny s dětmi. Ubytování a okolí penzionu vám zaručí dostatek soukromí a prostoru pro Vaši rodinu s dětmi nebo partu přátel. Ubytování s dětmi v penzionu probíhá ve formě pronájmu celého objektu s možností vlastního vaření v moderně vybavené kuchyni. Penzion je nekuřácký a přizpůsoben tak, aby Vaše ubytování s dětmi bylo nejen radostné ale také bezpečné. S dětmi máte možnost využít louky a lesy, které se nacházejí hned vedle penzionu a uskutečnit jim zajímavé hry v přírodě. Součástí objektu je pozemek o rozloze 10000m2, na kterém je možné připravit dětem aktivní zábavu. Pro odpočinek a posezení je připravena terasa s výhledem na Jizerské hory, nebo ohniště s možností grilování. Penzion ReBarbora je zařízen pro 19 osob, po domluvě je možné přidat dětskou postýlku nebo počet lůžek upravit. V penzionu je pro Vás připraveno celkem pět pokojů, dvou až pěti lůžkových s možností přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Připojení k internetu Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské hory v zimě - Jizerské hory a lokalita penzionu ReBarbora Vám umožní uskutečnit ubytování celoročně. Sportovní nadšenci mohou využít blízkosti Lyžařských areálů Bedřichov a Severák a užít si lyžování nebo horskou turistiku na zasněžených svazích Jizerských hor. Pro hosty, kteří se rozhodnou raději odpočívat, je tu připraven bohatý program v nedaleko vzdáleném Liberci či Jablonci nad Nisou. Návštěvou Libereckého aquaparku proměníte svůj zimní pobyt v relaxační. • Jizerské hory v létě - Jizerské hory nabízí v letních měsících mnoho sportovních a relaxačních možností. Milovníci turistiky a rekreace mají možnost využít mnoho turistických tras a cyklostezek v okolí. V průběhu ubytování v Jizerských horách můžete uskutečnit celodenní výlety a navštívit mnoho zajímavých míst v okolí. Po náročném dni si můžete dopřát odpočinkové posezení na terase s krásným výhledem. Našim cílem je poskytnout zákazníkům bezproblémový pobyt na horách!
TOPlist