Penzion Rak

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidné části obce Černá v Pošumaví přímo u Lipenského jezera. Poloha penzionu je ideální pro výlety na kole, pěší výlety, letní i zimní sporty. 2km od penzionu se nachází autobusová zastávka, 3km vlaková zastávka.
Vybavení a služby
Útulný penzion Rak s kapacitou 30 lůžek nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnou, LCD TV, DVD a možnost připojení na internet. Ve společných prostorách je hostům k dispozici mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Součástí penzionu je restaurace s barem a kapacitou 30 míst. Přes letní sezonu je v penzionu také oteřena venkovní terasa s výhledem na Lipno a Šumavu a kapacitou 50 míst. V sezónním období je zde možné stravování po celý den pro hosty penzionu i pro veřejnost. V ostatních měsících je restaurace určena jen jako zázemí pro ubytované hosty. Pro hosty je v penzionu dále k dispozici víceúčelové hřiště s kaučukovým povrchem (tenis, malá kopaná, házená, streetball, volejbal, nohejbal, badminton a softtenis). Pro nejmenší je určeno dětské hřiště s prolézačkami a trampolína u penzionu. Možnost zapůjčení jízdních kol. Pro odpočinek a relaxaci je k dispozici sauna a venkovní bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě se přímo pod penzionem nachází nástupní místo na bruslařskou dráhu. 10km od penzionu se nachází wellness centrum, bowling, restaurace, půjčovny sportovního vybavení, 20km Stezka v korunách stromů, skiareál Lipno, bike park, bobová dráha.
TOPlist