Poloha a dosažitelnost

Nacházíme se nedaleko okresního města Vyškov, vzdáleného asi 15km od Ruprechtova. Dostupnost je velice dobrá: autem, integrovanou autobusovou dopravou, na kole. Přijet se dá i z Brna, přes městys Křtiny, Jedovnice a Senetářov až k nám do Ruprechtova. A samozřejmě z Blanska přes Jedovnice a Senetářov.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených sprchovým koutem a WC, lednicí, televizí a WIFI zdarma. Celý objekt je nekuřácký. K dispozici je možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. Pro celodenní stravování můžete využít naší restauraci s bohatou českou i zahraniční kuchyní. K restauraci je přilehlá vnitřní zastřešená terasa a letní zahrádka. V areálu je k dispozici otevřené ohniště, gril, dětské hřiště se skluzavkou, průlezkami, pískovištěm a trampolínou. Také stůl na stolní tenis a různé deskové hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Možnost pěší turistiky a cykloturistiky. V zimě tratě pro běžkaře a bruslení na zamrzlém rybníce. V obci Ruprechtov stojí za prohlídku došková chaloupka s regionálním muzeem a větrný mlýn s evropskou raritou HALLADAYOVOU turbínou. Nedaleká víska Senetářov Vám nabízí muzeum knoflíkářství a perleťářství v místní doškové chalupě. Městys Jedovnice Vám nabídne jezero, na kterém probíhají závody motorových člunů. V okresním městě Vyškov můžete navštívit zoologickou zahradu s DINOPARKEM, nebo AQUAPARK. Po cestě do Vyškova potkáte rozhlednu CHOCHOLÍK, která se nachází v Drnovicích, kde se v minulosti hrála také 1.fotbalová liga. K celodennímu výletu lákají jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně, Sloupsko - Šošuvské jeskyně, Punkevní jeskyně s propastí Macocha a projížďkou na lodičkách po podzemní říčce Punkvě. Poblíž naleznete také Rudické propadání a větrný mlýn.

Zpět


TOPlist
  Penzion PomeRanch Ruprechtov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion PomeRanch
Ceník ubytování a stravování