Poloha a dosažitelnost

Ubytování v příjemném prostředí Penzionu POHODA, který se nachází na náměstí malebného městečka Staré Město pod Sněžníkem, v krásném a klidném kraji podhůří Kralického Sněžníku. Penzion je zaměřen na zimní, letní a na kongresovou turistiku. Staré město se nachází kousek od polských hranic v oblasti Rychlebských hor a v údolí Kralického sněžníku.

  Vybavení a služby

Ubytování ve 13-cti 2-5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, minibarem a fénem v koupelnách. V rámci penzionu dostupné připojení WIFI zdarma, varná konvice, dětský koutek, kulečník, šipky, lyžárna, úschovna kol a kočárků,nově zrekonstruovaná restaurace, zasedací místnost a salonek pro soukromé oslavy. Nově máme otevřenou letní zahrádku s posezením, dětským hřištěm, možností grilování nebo opékání.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí penzionu do 5 minut cesty se nachází 4 lyžařské areály, kde si můžete vybrat z velkého počtu sjezdových i běžkařských tratí. Dále můžete navštívit Skiareál Dolní Morava, Ski kunčice s možností půjčení koloběžek, Ski Ramzová/výlet na Šerák, zavítat můžete i do nedalekého Lesního baru či Faunaparku v Lipové. Vyžití v okolí Starého města je spousty jak pro zimní, tak i pro letní turistiku. V obci se nachází u penzionu potraviny, TIC Staré město, pizzerie s bowlingem, kde můžete prožít jeden z příjemných večerů. V rámci naší vinotéky Vám nabízíme i řízené degustace.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pohoda Staré Město pod Sněžníkem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pohoda
Ceník ubytování a stravování