Penzion Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jedete-li od Prahy, tak na začátku MS přejedete most přes řeku Jizeru pod Suché skály. Dále pojedete po hlavní, až přejedete železniční přejezd a dáte se směrem na Koberovy do kopce pod Suché skály. Po cca 200m odbočíte doleva - z kopce, aleji, po pravé ruce je hřbitov (předtím je odbočka vlevo mezi nové domy-slepá ulice, tam ne. Pojedete dolů z kopce. Orientační číslo je 393. Objekt má meruňkovou barvu, stojí vlevo, je nový, třetí od hřbitova. Místo na parkování je, zaparkujte prosím mimo garáže. Autobusová zastávka i vlakové nádraží je asi 10 minut chůze.
Vybavení a služby
Nabízím 1 apartmán se 2 ložnicemi (4 lůžka + 2 přistýlky) a 1 bezbariérový apartmán s 1 ložnicí (2 lůžka + 2 přistýlky). Součástí apartmánů jsou televizory, přípojky na internet (LAN), turistické informace, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, plně vybavené kuchyně s lednicemi, elektrickým vařičem, mikrovlnnými troubami, nádobím. Jeden apartmán je bezbariérový s koupelnou určenou handicapovaným lidem. V objektu je úschovna kol a lyží, případně motocyklů, před objektem parkování pro 4 automobily a venkovní posezení.
Rekreace a služby v okolí
V obci se nachází několik restaurací, cukrárna a dva obchody s potravinami, pošta, bowling, kino Androvna, galerie v Boučkově statku. V létě je možné využit tenisové a volejbalové kurty, koupání v řece na Žluté plovárně, kde je také lanové centrum, možnost půjčení kol a sportovních potřeb včetně lodiček, odborný horolezecký dozor do místních skal a dětský koutek. V okolí Malé Skály je řada cyklostezek a turistických cest – Suché skály, Pantheon, Frýdštejn, Kost, Valdštejn, Hrubý Rohozec, Valečov, Humprecht, Sychrov, Rotštejn, Prachovské skály, Drábské světničky a další známá místa. Další kulturní a sportovní vyžití nabízí nedaleký Turnov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Harrachov a Mladá Boleslav.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz