Poloha a dosažitelnost

Jedete-li od Prahy, tak na začátku MS přejedete most přes řeku Jizeru pod Suché skály. Dále pojedete po hlavní, až přejedete železniční přejezd a dáte se směrem na Koberovy do kopce pod Suché skály. Po cca 200m odbočíte doleva - z kopce, aleji, po pravé ruce je hřbitov (předtím je odbočka vlevo mezi nové domy-slepá ulice, tam ne. Pojedete dolů z kopce. Orientační číslo je 393. Objekt má meruňkovou barvu, stojí vlevo, je nový, třetí od hřbitova. Místo na parkování je, zaparkujte prosím mimo garáže. Autobusová zastávka i vlakové nádraží je asi 10 minut chůze.

  Vybavení a služby

Nabízím 1 apartmán se 2 ložnicemi (4 lůžka + 2 přistýlky) a 1 bezbariérový apartmán s 1 ložnicí (2 lůžka + 2 přistýlky). Součástí apartmánů jsou televizory, přípojky na internet (LAN), turistické informace, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, plně vybavené kuchyně s lednicemi, elektrickým vařičem, mikrovlnnými troubami, nádobím. Jeden apartmán je bezbariérový s koupelnou určenou handicapovaným lidem. V objektu je úschovna kol a lyží, případně motocyklů, před objektem parkování pro 4 automobily a venkovní posezení.

  Rekreace a služby v okolí

V obci se nachází několik restaurací, cukrárna a dva obchody s potravinami, pošta, bowling, kino Androvna, galerie v Boučkově statku. V létě je možné využit tenisové a volejbalové kurty, koupání v řece na Žluté plovárně, kde je také lanové centrum, možnost půjčení kol a sportovních potřeb včetně lodiček, odborný horolezecký dozor do místních skal a dětský koutek. V okolí Malé Skály je řada cyklostezek a turistických cest – Suché skály, Pantheon, Frýdštejn, Kost, Valdštejn, Hrubý Rohozec, Valečov, Humprecht, Sychrov, Rotštejn, Prachovské skály, Drábské světničky a další známá místa. Další kulturní a sportovní vyžití nabízí nedaleký Turnov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Harrachov a Mladá Boleslav.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pohoda Malá Skála
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pohoda
Ceník ubytování a stravování