TOPlist

Penzion Pohoda

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Malá Skála
Adresa: 
Malá Skála 393
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 177 627 (Blanka Ježková)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionmalaskala.vyjimecny.cz/
www.ceskehory.cz/penzionmalaskala
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jedete-li od Prahy, tak na začátku MS přejedete most přes řeku Jizeru pod Suché skály. Dále pojedete po hlavní, až přejedete železniční přejezd a dáte se směrem na Koberovy do kopce pod Suché skály. Po cca 200m odbočíte doleva - z kopce, aleji, po pravé ruce je hřbitov (předtím je odbočka vlevo mezi nové domy-slepá ulice, tam ne. Pojedete dolů z kopce. Orientační... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízím 1 apartmán se 2 ložnicemi (4 lůžka + 2 přistýlky) a 1 bezbariérový apartmán s 1 ložnicí (2 lůžka + 2 přistýlky). Součástí apartmánů jsou televizory, přípojky na internet (LAN), turistické informace, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, plně vybavené kuchyně s lednicemi, elektrickým vařičem, mikrovlnnými troubami, nádobím. Jeden apartmán je bezbariérový s... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci se nachází několik restaurací, cukrárna a dva obchody s potravinami, pošta, bowling, kino Androvna, galerie v Boučkově statku. V létě je možné využit tenisové a volejbalové kurty, koupání v řece na Žluté plovárně, kde je také lanové centrum, možnost půjčení kol a sportovních potřeb včetně lodiček, odborný horolezecký dozor do místních skal a dětský koutek. V... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Blanka Ježková
Informace poskytnul: Blanka Ježková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz