Penzion Podvrší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Z náměstí v Osečné směr Zábrdí kolem hřiště rovně do lipové aleje. Po 500m doprava po cyklotrase č.3007. Jde o třetí objekt vlevo.
Vybavení a služby
Penzion je vhodný pro pobyty větších skupin, více rodin, sportovní soustředění,oslavy. Pokoje v patře(2,3,4,5 a 6 lůžkové) jsou vybaveny standardním nábytkem. V přízemí se nachází nově zrekonstruované sociální zařízení pro ženy a muže zvlášt a jeden čtyřlůžkový pokoj. Dále v přízemí najdete plně vybavenou společnou kuchyň (2 mikrovlnky, 2 lednice, 3 sporáky, 2 rychlovarné konvice a nádobí ke každému pokoji), jídelnu s Tv a prostorný sál (ping pong, kulečník, stolní fotbálek). Penzion se nachází na prostorném pozemku, na kterém je tenisový kurt (antuka), kryté posezení s grilem, houpačky, pískoviště, udírna, venkovní ohniště. Pro cyklisty nabízíme úschovu kol v uzamykatelné garáži. U objektu je možné bez obtíží parkovat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází přímo u nové cyklotrasy Osečná - průrva Ploučnice v blízkosti Lázní Kundratice,nedaleko od Hamru na Jezeře a vodního lyžování ve Stráži pod Ralskem na klidném místě u lesa, okolí je vhodné pro houbaření, pěší turistiku apod.
Nyní nabízíme v tomto objektu nově otevřené apartmány "Les" a "Lázně", viz. www.ceskehory.cz/podvrsi
 
TOPlist