Penzion Podvrší

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování: 250 Kč osoba/noc,ubytování pouze na jednu noc + 50 Kč příplatek za povlečení(300Kč),lázeňský poplatek dospělí 8,-Kč/noc, děti 2,-Kč/noc není v ceně pobytu.

V topném období ubytováváme minimálně 20 osob, při menším počtu osob min. 5.000 Kč penzion /noc.
Letní sezona - ceny
Ubytování: 250 Kč os./noc,ubytování pouze na jednu noc + příplatek 50 Kč za povlečení (300Kč), lázeňský poplatek dospělí 8,-Kč/noc, děti 2,-Kč/noc není v ceně pobytu.
Období mimo sezónu - ceny
Pronájem penzionu na oslavy a svatby: pronájem na dvě noci (pá od 10.00 - ne 15.00 předání penzionu) cena včetně povlečení a pobytové taxy - 20.000,- Kč. Při dni oslavy max. 70 osob.
Slevy:
Při týdenním pobytu a obsazení celého penzionu včetně apartmánů tzn. 34 lůžek v penzionu + 6 lůžek v apartmánech dáváme slevu 10 % z celkové ceny.
Další informace:
V prázdninovém období pouze týdenní pobyty (so-so), pro rezervaci soukromě všech pokojů a společných prostor (bez apartmánů) počet ubytovaných min. 25, při nižším počtu ubytovaných doplňujeme jinými zájemci.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz